Wpis z mikrobloga

Wolam #niebieskiepaski bo mam #pytaniedoniebieskichpaskow

Zupelnie nie rozumiem pewnej sytuacji ktora mnie spotkala i mimo, ze probowalam sobie wmowic ze mam to w dupie, to jednak mnie frapuje. Zatem bede wdzieczna za jakies meskie spojrzenie na te zdarzenie.

A mianowicie chodzi o to, ze w pracy mam pewnego niebieskiego paska, nazwijmy go roboczo Kamilem, ktory jest wyzej w strukturze firmy niz ja. Nie jest moim bezposrednim przelozonym, ale ma nade pewnego rodzaju sluzbowa wladze. Z tego co juz zaobserwowalam jest bardzo energiczny(adhd mocno) i jest tez typem bawidamka mimo, ze ma dziewczyne.
Pierwszego dnia gdy sie poznalismy byl dla mnie bardzo mily, dawal mi cukierki xD, zabawial, droczyl sie i ciagle wysnuwal jakies heheszki. Cos tez o sobie opowiadal(m.in. o tej dziewczynie), dzielil sie jakimis wnioskami, no spoko ziomeczek ogolnie. Tak sobie myslalam.
Jednak zmienilo sie to pod sam koniec tego dnia. Wtedy to podczas pracy zaczepil mnie kolega. Objal mnie, powiedzial ze sie cieszy ze mnie widzi itp itd. Calej sytuacji, ktora trwala maksymalnie minute, przygladal sie Kamil. Kolega krzyknal na niego "po co sie gapisz, lepiej jej zalatw wolne w te same dni w ktore ja mam" i zwial robic swoje. Kamil podszed wtedy do mnie i rzucil lodowato formalnym tonem jakas uwage, nawet nie pamietam jaka dodajac, ze mam z tym kolega nie rozmawiac. Powiedzial jeszcze, ze wie ze to ow kolega mnie zagaduje a nie ja jego, ale ze to mnie zwolnia jesli bede z nim rozmawiac(kolega dlugo tam pracuje).

Od tego czasu Kamil stal sie moim wrzodem na tylku w tej pracy, czesto zwraca mi uwage, czasem dziala na moja szkode wrecz, czepia sie i po milej, zabawnej osobie ktora byl prawie caly pierwszy dzien nie pozostalo ani sladu.

Jaki moze byc powod tak diametralnej zmiany nastawienia? Bo poki co rozwazam dwie opcje: albo uznal ze sie obijam i trzeba mnie przypilowac albo rywalizuje z moim kolegom ktory wiecej dup zbajeruje i przeciagnie na swoja strone. Ale dla mnie to i tak niezrozumiala #logikaniebieskichpaskow wiec moze rzucicie mi nowe swiatlo na te sprawe.
Wolalabym z tym Kamilem dobrze zyc zeby mi nie utrudnial pracy.
  • 13