Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Leona zawodowca" z 1994 roku. 95,57% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,62. To więcej niż na filmwebie (8,1) i tyle samo co na IMDB (8,6).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Dobry, zły i brzydki" z 1966 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro po 14 - zajmiemy się wtedy filmem "Chłopaki nie płaczą" z 1999 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  #zdrowakobita #farna #ladnapani
  Ile plusów, tyle kg musi zrzucić Ewa, by powrócić do mistrzowskiej formy.

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Mirki, #rozowypasek który w tym momencie jest moim szefem zlecił mi dość nietypowe zadanie. W sumie dla mnie to nic nowego - taka branża. Ale okazało się, że sprawa nie jest taka prosta.
  Po pierwsze, zgodziłem się na jej warunki, po części dla pieniędzy, była to też ogromna szansa szansa na dodatkowe doświadczenie zawodowe.
  Po drugie: wiem że ona dla mnie jest nieosiągalna jako kobieta ale coś miedzy nami iskrzy ale chyba tylko z mojej strony. Jest w niej coś irytującego ale również pociągającego. Gdy przychodzę do niej z raportami to po prostu chciałbym czegoś więcej niż zwykłej rozmowy o pracy. #logikaniebieskichpaskow
  Po trzecie, w toku postępowania okazało się, że mój przyjaciel może mieć teraz ogromne problemy i sprawa zaczyna mi się sypać. Z jednej strony kontrakt, z drugiej lojalność wobec starego kumpla, którego na prawdę szanuję.
  Po czwarte, poznałem siostrę mojej szefowej i jak byliśmy sami to zaczęliśmy rozmawiać o prywatnych rzeczach i jakoś tak wyszło, że się ze sobą przespaliśmy. Wiem to błąd, bo ona po wszystkim stwierdziła: że to nic nie znaczy. Że to tylko akt płciowy. Dosłownie: wykorzystała mnie i po wszystkim kopnęła w dupę jak psa.

  Nie wiem co robić, cokolwiek by się teraz nie stało muszę wybierać mniejsze zło. Pogubiłem się...
  Pogodzenie Syanny z Anną Henriettą kosztem Regisa? Czy dać zajebać sukę?
  #wiedzmin3 #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)