Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KiedysMialemBordo: W zasadzie to nie. chora logika ich kultury, mentalności etc. to się zgadza. napisałam tylko, że i w naszej rasie się zdarzają oszołomy.


@berserka: i co z tego?
Rozważmy taki przykład. Wybierasz się w podróż na Kubę dajmy na to.
Do wyboru masz przelot dwoma liniami lotniczymi: A i B

Lecąc linią A masz 99.99999% szans na to, że dolecisz.
Lecąc linią B masz 99.0 % szans, że dolecisz.
@LaPetit: dobrze wiedzieć że biali mężczyźni nie biją kobiet. Powszechnie wiadomo że w europie wschodniej praktycznie nie występuje zjawisko przemocy domowej, zdarzają się przypadki ale popełniane tylko przez zatrważającą 1.5% większość narodową która odpowiedzialna jest za tzw. islamizacje.
@KiedysMialemBordo: a gdzie ja coś takiego napisałam? że oni są lepsi od Polaków czy coś? teraz to Ty sprowadzasz tę dyskusję do absurdu.
u nich brak szacunku dla kobiet jest na porządku dziennym - ok, zgadzam się. przemoc względem kobiet jest rzeczą normalną - ok, w porządku.
ale napisałam tylko, że u nas też się taką rzecz zdarza i nie należy tego umniejszać tylko i wyłącznie dlatego, że to jakieś epizodyczne
ale napisałam tylko, że u nas też się taką rzecz zdarza i nie należy tego umniejszać tylko i wyłącznie dlatego, że to jakieś epizodyczne przypadki i jest to raczej piętnowane w naszej kulturze.


@berserka: ale po co to uwiększać?
Pojawia się artykuł o kobiecie pobitej przez muzułmanina to musi się znaleźć ktoś kto wyskoczy, że Polakom też się to zdarza.
Pojawi się artykuł, że Francuz coś ukradł to zaraz parę osób
@LaPetit: to musi dostac duzo plusow na mirko :D a tak serio to dziwne ze mirki takie wolnosciowe a chcieliby decydwac z kim maja sie kobiety wiazac..Nie wiem czy to wynika z flustracji bo sami nie moga znalesc zadnej dla sb czy co... Kazdy jest odpowiedzialny za sb i co to kogo obchodzi kto z kim sie wiaze
@KiedysMialemBordo:
@berserka:
Oboje macie rację. Nie można podporządkować sobie nikogo, nie można stosować przemocy, bez względu na kolor skory czy wyznanie.
Kobiety potrafią oddać całą siebie, na zawsze, ale nigdy poprzez przemoc i brutalność. Tylko miłość. Miarą męskości nie jest to jak mocno potrafisz uderzyć kobietę, takie zachowania zawsze spotkają sie u mnie z natychmiastową reakcją.