Wpis z mikrobloga

Szybko poszlo z tym aliexpressem, pierwszy zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°) oni to wrzucaja do skrzynki pocztowej czy do mieszkania listonosz podrzuci?

Nadanie przesyłki 2015-07-13 20:04 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2015-07-14 10:25 SHENZHEN
Nadejście przesyłki 2015-07-17 21:06 WER Warszawa
Przygotowanie przesyłki do doręczenia 2015-07-20 09:28 UP Warszawa
Przekazanie przesyłki do doręczenia 2015-07-20 09:28 UP Warszawa

#aliexpress
  • 9
@Jelen_Szlachetny: Nigdy nic takiego nie spisywałem, chyba że poprzedni lokatorzy bo stosunkowo nie dawno kupione mieszkanie i listonosz się przyzwyczaił.

A co do pierwszego postu chodziło mi o to, że gość ma odpowiedź w tym tagu kilkanaście razy ale nie, trzeba nowego posta dodać.
@DooWo: mój listonosz to złoty człowiek. Dzwoni do mnie czy będę w domu, jak wiem, że będzie miał w danym dniu dla mnie paczkę to sam do niego dzwonię i umawiamy się na odbiór gdzieś na osiedlu. Jak nie mogę odebrać paczki to wie u kogo może, a u kogo nie może zostawić przesyłkę. No i przynosi każdą paczkę, no chyba, że nie mieści mu się do torby to przeprasza mnie,
@DooWo: stary, jak Ci nie odpowiada to po prostu nie odpisuj na moj post i tyle, w czym problem? Jestem leniwym czlowiekiem wiec po prostu wchodze i pytam. Inni mi pomogli wiec wylewaj swoje lzy w innym miejscu, podobno na elektroda.pl jest forum ktoro bedzie odpowiednie