Wpis z mikrobloga

Nie wymaga wkładu finansowego XD Nie wspominając o opłatach, pękniętej szybie, a bez nowej nie dostanie przeglądu, braku tylnej wycieraczki - sama śruba XD, pękniętym błotniku przednim, ogromnej ilości rys, jakby ów pojazd codziennie musiał przejeżdżać przez ostre krzaczory - może musiał... W dodatku nie odpalił, choć umawiałem się na sprawdzanko XD

link http://moto.gratka.pl/tresc/peugeot-307-ii-1-6-hdi-solar-nawi-18579291.html#800103469c323e9d,1

#pogopszukasamochodu XD #samochody #motoryzacja #oswiadczenie #boldupy #gorzkiezale #mirekhandlarz #autokomis
Pobierz pogop - Nie wymaga wkładu finansowego XD Nie wspominając o opłatach, pękniętej szybie...
źródło: comment_6dIEzAFxSP568r4sAsGZEAoGjqrFtbOI.jpg
  • 20
oglądałeś go czy po zdjęciach?


@Sheppard25: nie no oglądałem, bo w sumie prawie pod drodze miałem - ze zdjęć nie wygląda tak źle, poza tym podjarałem się tą nawigacją przełożoną z 308, kozacki motyw.
@Kejran: mniej więcej to samo co z powyższego ogłoszenia. Rocznik od 2007, silnik ten sam, ewentualnie 2.0 HDI, klima automatyczna, 4 szyby elektryczne, nawigacja, przednie przeciwmgłowe, panoramiczny dach, z tyłu dzielone fotele nie kanapa, jakby był parktronik i grzana dupa to w ogóle już luksus