Wpis z mikrobloga

@ozgrozo:
Tak przy okazji, wyjaśni mi ktoś po co ludzie podkłądają książki albo inne konstrukcje pod monitory. Jestem stosunkowo wysoki (185cm) i jak potem siedzę, programując w parze, przy biurku z takim czymś to mnie boli kark, bo za wysoko.
Ja np. tak robię że mam laptopa otworzonego i na wprost nad laptopem ekran zewnętrzny, na którym cały dzień otwarte IDE. :)

@ozgrozo: To ma sens, choć ergonomiczne już niekoniecznie - no chyba, że masz powyżej 190 cm wzrostu. Ja zawsze stawiałem monitor obok lapka. Ewentualnie wtedy lapek był na podwyższeniu. Oczywiście do tego zewnętrzna klawiatura i myszka.

to chyba proste: gdybym polozyl monitor bezposrednio na biurku to bym musial patrzec
Pobierz szpongiel - > Ja np. tak robię że mam laptopa otworzonego i na wprost nad laptopem ek...
źródło: comment_fLwNsJxUMqdtbGFEKwZkdB7ADHH95wGH.jpg
myslisz, ze w lokalnym sklepie w lodowce znajdziesz cos innego nic siki weroniki cwaniaczku? ;) zywce, tyskie, harnasie i zubry. niestety.


@normanos: Z tych czterech, które wymieniłeś żywca wybrałbym jako ostatniego albo kupił wodę.
Ale biorę poprawkę na to, że pijesz browar w pracy, co samo w sobie jest #wygryw