Wpis z mikrobloga

ale sie dzis #!$%@? wykopki, spieszylem sie do call centre moją corsą w centrum wawki i znalazlem fajna miejscówke ale ciasną, probowalem sie wcisnać ale w polowie zorientowalem sie ze rysuje troche goscia jakiegos cwela, no ale sie spieszylem a o miejscówke ciezko a musialem dzis duzo targetów sprzedac babciom, wiec wyszedlem obczailem czy jest znosnie no i zostawilem mu sam kurz doslownie, delikatnie obtarte, zero wgniecien, wystarczy szmatką przetrzec i luz, i sluchajcie dalej,
wracam #!$%@? po 10 godzinach pracy, ide sobie tym parkingiem i patrze jakis typ obczaja swoja fure i moja XD
ja zesrany w opor poszedlem prosto udajac ze to nie moje auto, pech chcial ze to byla jedno kierunkowa uliczka i nie mialem jak wyjsc xD wiec wszedlem do jakiejs klatki patologicznej, tam troche posiedzialem i po godzinei wyszedlem, i ten cwel dalej tam siedzial, no ja #!$%@? o #!$%@? tu chodzi? zostawilem fure i musialem jechac #!$%@? metrem i autobusem, mam nadzieje ze ten smiec nie bedzie tam nocowal.

Prosze opowiedzcie mi co moze mnie czekac za takie przewinienie? nie zlapal mnie za reke, moje auto cale porysowane. na #!$%@? tak dlugo czekal ten smiec?

#samochody #lakiernictwo #problemy #warszawa #parking #centrum #callcenter
  • 28
@Babiez_Bolag: hahaha teraz doczytalem co #!$%@?. Czego sie boisz ? 100zl ? #!$%@?. Dzieci powinny siedziec w domu a nie jezdzic autami. Wersja pesymistyczna - jestes gowniak i nie masz znizek. Placisz za zloma 1kpln OC . Zrobiles bum ( niewazne jakie- ale jednak) . Licza ci domiar +10% skladki. Za rok zaplacisz 1100pln. Strata ? 100pln. Wielkie mi jejku. No ale zawsze mozna isc z leszczem na uklad dac mu
@Babiez_Bolag: nie sraj w gacie tylko zabieraj sie z kumplem teraz po auto . Jak jestes janusz cebula to sie handluj z ziomkiem niech policja udowodni ze to ty sie #!$%@? i porysowales albo to on wjezdzal i sam sie otarl o ciebie i twoj przy okazji uszkodzil. Jak masz jaja to mu podaj numer polisy i niech sobie skubną te 10% a twojego gowno-woza zrobisz pasta polerską i sladu nie
@Jade: zdjecia pokaza sasiednie auto porysowane. Po tych zdjeciach - no w sumie to zalezy - ciezko lub nie - bedzie mozna dojsc kto kogo przerysowal. To indywidualna sytuacja . Nie mamy wgladu w stan obu wozkow.