Wpis z mikrobloga

Moja historia
1.Wjedź na rondo, zatrzymaj się aż samochody zjadą bo korki.
2.W końcu ruszaj z 1 i samochód jedzie do tyłu.
3.Zdziw się mocno.
4.Wrzuć na luz i znowu na 1, dalej jedziemy do tyłu.
5.Powtórz punkty 4 kilka razy.
6.Nerwy coraz bardziej, samochody trąbią i próbują cię omijać.
7.Próbuj wrzucić 2, nie da rady, nie chce wskoczyć.
8.Powtórz punkt 7 kilka razy.
9.Wrzuć 3 i spróbuj ruszyć.
10.W drodze powrotnej 8 km w mieście musisz zawsze ruszać z trójki.
#samochody #awaria
  • 9
@maxver: żaden problem, otwierasz maskę i są koło skrzyni, na zdjęciu oznaczyłem jak to wygląda, tu jest tylko jeden a powinny byc 3 (no chyba że jakieś inne rzadkie rozwiązanie) jeden przenosi ruchy lewarka lewo-prawo, drugi przód-tył, a trzeci jest od wstecznego, podejrzewam że spadł/pękł ten od lewo-prawo i kolega @jackkin miał tylko biegi 3 i 4, podejrzewam ze piątka też by nie wskoczyła
m4rj4n - @maxver: żaden problem, otwierasz maskę i są koło skrzyni, na zdjęciu oznacz...

źródło: comment_tvvFvLJIZvQTriRVQ7mdYBCfd1CXEVBS.jpg

Pobierz
@m4rj4n: O to chodzi? Dwie linki od skrzyni biegów do tego idą, kiedyś popsułem ten plastik u góry, miałem bieg 1 i 2 tylko do 20km/h potem już żaden nie chciał wejść. I mam drobny problem z wrzucaniem biegów, jak wrzucam trójkę to jest tak jakby opór - nie wchodzi łatwo, czasami muszę z rozmachem wrzucać. Jedynka czasami mi wyskakuje przy ruszaniu - jest slyszalny strzał przy tym. A dwójka potrafi
maxver - @m4rj4n: O to chodzi? Dwie linki od skrzyni biegów do tego idą, kiedyś popsu...

źródło: comment_ViNSAe7UnqT3597eDM0nHBg2r625CraL.jpg

Pobierz
@maxver: ty masz wersje na linkach, słyszałem ze takie były, w moim golfie były akurat sztywne wodziki, jak zmieniałem sprzęgło to jeden słabo założyłem i w czasie jazdy mi spadł, to rozpoznałem objaw, wersją na linki się nie bawiłem nigdy