Wpis z mikrobloga

@Szczebaks: 3city to samo, moja najbardziej znienawidzona grupa zawodowych kierowców. Wydawało by się, że znają miasto bardzo dobrze, ale w którym miejscu przejeżdżają przez czerwoną ścieżkę to nie wiedzą. Jednemu po ostrym hamowaniu #!$%@?łem w maskę ręką to machnął ręką i odjechał zahaczając mi o przednie koło :(
@Szczebaks: w zeszłym tygodniu jeden by mnie zmiótł gdy zmieniałem pas do lewoskrętu, bo sobie musiał wyprzedzić mikrokorek z 3 samochodów na prawym prasie. W ogóle mam wrażenie, że im bardziej kierowca zawodowy, tym gorszy i to się tyczy złotówiarzy, tirówców, kierowców autobusów...
@Szczebaks: Z jakieś 3 tygodnie temu jechałem sobie 29 listopada ok 12.00 w nocy, zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Złotówa choć miała cały bus pas wolny i zero aut na 3 pasmowej jezdni i tak musiała zatrąbić. Stanąłem na światłach z leśnym dziadem (też siwy i z wąsem, jak na fotce) i pytam czy $c^*#*ł, a ten że rowerzyści nie mogą w mieście (nie terenie zabudowanym, ale dokładnie mieście) jeździć po