Wpis z mikrobloga

@Durb: no tak. Bo jak ktoś napisze gówniany wiersz, to najlepiej napisać, że "nie ma ochoty spełniać warunków". Na taki przywilej mogą pozwolić sobie nietuzinkowi poeci. Kapujesz trochę?
@Durb: a skąd wiesz co on miał na myśli? Może nie ma ochoty spełniać twoich warunków? Śmieszny jesteś z takimi warunkami wobec niego. A co do argumentacji nie popisałeś się w ostatnim komentarzu.
@mattommottam: W tym roku rzeczywiście słabo, tylko około 10 książek od początku roku. Więcej piszę i za dużo zastanawiam się nad tym, co napisałem. Intuicyjnie w pierwszej wersji napisałem dobrze, potem zacząłem kombinować. Nie było też chyba pisarza, który nie popełniał błędów, bo nie istnieją ludzie, którzy nie popełniają błędów. Istnieją tylko tacy, którzy nie mają jaj, aby do pomyłki się przyznać, przez co rżną głupa.
@mattommottam: Ja nigdzie warunków nie stawiam. W ostatnim komentarzu zadrwiłem tylko z takich mądralińskich jak ty. Nie pogrążaj się już i daruj sobie te "wyspecjalizowane" uwagi. Zamiast zniechęcać człowieka do pisania wierszy, mogłeś napisać konstruktywną krytykę i zmobilizować do dalszej pracy. Bywaj.
@mattommottam: Po prostu odpowiedziałem na stwierdzenie "niektórzy nie powinni pisać wierszy". Każdy powinien jeśli ma chęć, każdy to robi dla siebie, a jeśli poddaje do oceny to powinien się spodziewać tych pozytywnych, jak i negatywnych, co nie zmienia faktu, że pisanie pozwala się rozwijać, a każdy od czegoś zaczyna - zwykle błędów. ( ͡º ͜ʖ͡º) @pinol stworzył coś co w pewien sposób wyraża jego sposób myślenia