Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (9)

Są tu jacyś heteroseksualni mężczyźni? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do was pytanie natury intymnej: nie odczuwacie czasami potrzeby bliskości z innym mężczyzną? Nie chodzi mi o seks, ale o emocjonalną więź z nieznacznie fizycznym kontaktem. Nie chcielibyście, aby ten drugi zdjął z was obowiązek ciągłego bycia "na posterunku"? Nie chcielibyście, aby was odciążył wymaganą dzisiaj przez kobiety męskością? Aby poklepał po ramieniu, może przytulił, a wy byście zasnęli w jego ramionach od czasu do czasu? Może dziwne pytanie, ale ja się nie wstydzę, że takie coś odczuwam, ciekawi mnie czy ktoś jeszcze. Proszę bez hejtu.
    #pytanie #ciekawostki #zwiazki #psychologia
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

Czarnobyl od hbo jak na razie 10/10

Niby człowiek wiedział ale ten serial pokazuje skale zagrożenia jakie serwuje nam skażenie. Już nie jestem takim optymistą elektrowni jądrowej, z jednej strony dla nas wygoda i mnóstwo energii ale jak jebnie np. z powodu wojny czy coś to możemy zniszczyć świat w jakim żyjemy. Na pewno po serialu podrążę temat jak wyglądają dzisiaj zabezpieczenia i działania w wypadku takiej awarii.

co do heheszków to jest to chyba najbardziej sympatyczny obraz górników jaki przedstawiono w filmie :P

#czarnobyl #hbogo #seriale
    pokaż całość

odpowiedzi (39)