Wpis z mikrobloga

Co powiecie mireczki z #slask i okolic jak #katowice #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze (pewnie jeszcze parę tagów by się zmieściło) na wspólne #piw lub #pijzwykopem i małym #wykopparty oczywiście na koszt własny (bez sponsorów zewnętrznych).

Ostatnio nam się udało w 6 osób spotkać w Rybniku ale to był mniejszy target.

Lokali jest parę do wyboru w zależności czy wolimy kraft czy jednak byle co byle kopało? Oczywiście imprezka w Katowicach bo wszystkie drogi prowadzą do centrum. Jako, że nie każdy ma powrót w nocy można by imprezę zacząć wcześniej np 17-18 i wrócić do domu ostatnimi kursami albo zostać do rana w klubie.

Proponuję termin 7 sierpnia po 17:00 o ile jesteście chętni.

Wołam paru chętnych i zapraszam do wołania swoich znajomych :)
@Fr4ntic @jzs44 @faynie @eyeti @Stopa_Stefana @Bjornolf @ktoszpolnocy @grzeku
Pobierz gorush - Co powiecie mireczki z #slask i okolic jak #katowice #rybnik #gliwice #zory ...
źródło: comment_UgSroa3cxM7aTdsLs1grOU9NAkfIESVG.jpg
  • 87
@FlyOnTheWall: Ja tylko znam lokale z kraftami czyli kontynuacja (ale za mała raczej), absurdalna (wydawała mi się duża), biala małpa (góra dużo miejsca) i browariat (na dole tez bylo troche miejsca) ale równie dobrze może być inny lokal - jestem chętny do dyskusji i dialogu.

A termin też można dopasować. Akurat mi 7 pasuje bo już na urlopie (a mam od 3:D)