Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki ogłaszam #rozdajo, ale nie takie zwykłe, bo w tym #rozdajo można także pomóc innym!

  Dla tych, którzy nie chcą pomóc, a chcą tylko drona, przechodzę od razu do rzeczy! :)

  Rozdajo dotyczy używanego (kilka razy), w pełni sprawnego drona Eachine H8S 3D - jak widać na załączonym zdjęciu. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 24.09 wieczorem (powiedzmy, do 21:00). Aby wziąć udział wystarczy plus, ale zielonki, które założą konto po opublikowaniu posta niestety nie mogą wziąć udziału. :(

  Teraz przechodzimy do ważniejszej kwestii, czyli pomocy!

  Dużo się mówiło i mówi o zniszczonych lasach po nawałnicy, która przeszła 11.08.2017 r. na Pomorzu, ale za mało o zniszczonych domach, o ludzkiej tragedii, o problemach, jakie mają i jeszcze długo mieć będą okoliczni mieszkańcy...

  O skali zniszczeń możecie się przekonać, oglądając zdjęcia panoramiczne, które wykonaliśmy ponad tydzień po tych wydarzeniach:

  Wirtualny spacer obrazujący skalę zniszczeń

  W pomoc na rzecz osób, które utraciły nieraz dorobek całego życia, zaangażowało się mnóstwo wspaniałych osób z całej Polski. My również chcemy dołożyć swoją cegiełkę, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę:

  1. Połowę dochodu z umów na wykonanie wirtualnego spaceru Google Street View, podpisanych do końca września, przeznaczymy na pomoc najbardziej potrzebującym. Liczy się data podpisania umowy, a nie termin realizacji (tzn. umowę podpisujemy we wrześniu, ale spacer możemy wykonać w dogodnym dla Was terminie). Niektóre firmy pomagają teraz, a realizację spaceru odkładają na wiosnę przyszłego roku.

  2. Jeżeli masz w swojej ofercie produkty, które mogą przydać się osobom potrzebującym, to za naszą pracę możemy rozliczyć się w barterze - my wykonamy dla Ciebie usługę, a Ty pomożesz osobom, które dotknęła tragedia.

  Chcesz pomóc lub dowiedzieć się więcej?
  Skontaktuj się z nami!
  AdPhoto Wirtualne Spacery Google

  Tak więc Mirki i Mirabelki, jeśli znacie kogoś kto był, jest lub może być zainteresowany wykonaniem takiego spaceru w swojej firmie, to powiedzcie mu o tym, może akurat skorzysta z naszych usług, a przy okazji będzie mógł pomóc!

  Do tej pory udało się nam zebrać 570 zł, cały czas pracujemy i liczymy, że dzięki Waszej pomocy, zbierzemy jeszcze więcej!
  pokaż całość

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Mireczki, czy tylko ja mieszkam w domu z pojebanym starym grzybiarzem? (ʘ‿ʘ) #polak

  odpowiedzi (34)

 • odpowiedzi (25)