Wpis z mikrobloga

6 954 - 1 = 6 953

Tytuł: Miasteczko Nonstead
Autor: Marcin Mortka
Gatunek: Thriller/fantastyka
★★★★★★★

To Nonstead. To cholerne miasto kryje w sobie coś, co niszczy ludzi. Jednego po drugim.


Czytałam dość dawno i nie pamiętam wszystkiego, ale skończyłam bodajże w dwa dni. Czytało się naprawdę szybko. Sporo się działo, chciało się wiedzieć, co będzie dalej. Lektura zdecydowanie przypomina zagraniczne tego rodzaju i im dorównuje. Zatem gdzie jest ale? Może to trochę głupie, ale kiedy czytałam książkę byłam przekonana, że to thriller. Dlatego byłam nieco zmęczona i rozczarowana końcówką, która była jak dla mnie zbyt fantastyczna. Teraz, kiedy się dowiedziałam, że zaliczają tę książkę do fantastyki, to ma sens, ale wtedy było niezbyt miłym zaskoczeniem.

#bookmeter
Pobierz
źródło: comment_D2AlkBfR67UL5XuiLhX036aWOV3MYVZb.jpg
  • 2
@Jainapl: Książka ok, mile wspominam bo też dawno czytałem. Właśnie, dawno. Do bookmetera dodaje się książki przeczytane w trakcie trwania edycji, nie żebym się czepiał, tylko mocno rzuca się to w oczy ;)

Przeczytane w trakcie edycji. Ona trwa już długo, a moje dawno to jakieś 2 miesiące. Przecież nie siedzę i nie wrzucam wszystkich książek przeczytanych kiedykolwiek.