Wpis z mikrobloga

376 523 - 20 = 376 503

Wieczorna przejażdżka na stalowowolską górę Esowską, gdzie testowane są sprzęty wojskowe produkowane w Hucie Stalowa Wola.
Miejscówka w ostatnim czasie została wyremontowana - zmodernizowane i wybetonowane zostały trzy stanowiska o różnych kątach nachylenia.
Zgodnie z wiadomościami w lokalnym serwisie informacyjnym:

A wszystko po to, by było gdzie testować pojazdy w ramach realizowanych nowych programów, jak dywizjonowy moduł ogniowy samobieżnych haubic KRAB, moduł moździerzy samobieżnych RAK, moduł ogniowy lekkich haubic na podwoziu kołowym KRYL, czy zdalnie sterowany system wieżowy z wyrzutnią pocisków kierowanych SPIKE zintegrowany z kołowym transporterem opancerzonym ROSOMAK.


#rowerowyrownik #rower #stalowawola #pojazdywojskowe
faramka - 376 523 - 20 = 376 503

Wieczorna przejażdżka na stalowowolską górę Esows...

źródło: comment_zQQUeKvAHCgOfTaim3MvcyiiuHTh23Dx.jpg

Pobierz
  • 18
@faramka: A właśnie miałem pytać na Endo co to. To po prawej to na rowerze można zrobić sobie kuku... Jak się człowiek nie rozpędzi dobrze, to przeleci przez plecki.
Ale jakby nie szlaban, to myślę, że znalazłby się cwaniak.


@metaxy: myślę, że szlaban to nie przeszkoda

31 st nachylenia, to jest prawie ściana


@Filipek50: ano :)

Laskowa się chowa.


@metaxy: Laskowa czy Lackowa? Beskid Niski, a ściana jak fiks.

@Rydzek: no hej ( ͡ ͜ʖ ͡) Sando / Stw, a Ty?
@faramka: Wybieram się tam tylko muszę mieć świeże nogi, bo na zmęczonych te chwilowe 30% chyba każą mi się zapłakać. Co do pieszych, to nie mam z kim, a samemu to mi się nie chce. Moi znajomi to raczej sportowcy kanapowi, a reszta rowerowa tylko.