Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy Wykopu. Piszę z prośbą o poradę jak zadziałać, żeby pomóc sąsiadowi, który wczoraj doznał tragedii życiowej - spalił mu się doszczętnie dom i pomieszczenie w którym robił blacharkę i malował samochody. Stracił cały sprzęt, cały dorobek życia. Wszystko, w dodatku spłonęły 3 samochody którym klepał maski. Myślę, jak tu pomóc i zorganizować zbiórkę pieniędzy, środków. W miejscowości w której mieszka organizowana będzie w szkole podstawowej zbiórka oraz uruchamiany jest specjalny numer konta.

Założyć konto i opisać sytuację na siepomaga.pl? Co jeszcze można zrobić? Chętnie po dodaniu sprawy na siepomaga.pl dodałbym tu znalezisko żeby trafiło na główną.

Tutaj link do zdjęć spakowanych do zip: https://mega.co.nz/#!2RByTQyI!T-SG9YoZq164P_zgtRjAQHLucnVfjpFt4IT226orcgc

#pomocy #pozar #nieszczescie #tragedia
  • 7
NIE BYŁO UBEZPIECZENIA. Nie znam szczegółów, może nawet doszło do sytuacji w której nie robili kontynuacji ale po prostu chcieli podjąć ubezpieczenie w nowej - wiecie jak to jest...i w tej akurat piekielnej luce to się stało. Teraz to zmiękłem. Wiem jakie macie zdanie na ten temat...spróbujcie tylko wczuć się w położenie tych ludzi. Dzięki :/
No jasne, że tak. Tylko, że teraz to już po ptokach. To co robił to było dorabianie, nie mają nawet zdolności kredytowej zdaje się. 2 starszych ludzi i młode małżeństwo, dziecko w drodze. Ja się pytam co można teraz zrobić żeby pomóc...