Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nowe Volvo v60 jest po prostu wulgarne (。◕‿‿◕。)

Zjada wszystkie bmw, audi, alfy i nawet mojego faworyta merca c na śniadanie

#motoryzacja #opinia #oswiadczenie #volvo

odpowiedzi (103)

Wszedlem na sufit w galerii bo stala drabina a teraz chcialem zejsc i chuj nie ma drabiny, co robić

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (42)

ehh, Mirki, ja nie wiem.. ostatnio zaczęłam się zastanawiać, że gdyby niebieski mi się oświadczył, to gupio bym się czuła z tym, że ja dostaję pierścionek, a on ode mnie nic
    I wygląda na to, że jestem w tym przeświadczeniu prawie, kurwa, samiuchna jak ten palec XD pierwsza strona na jakimś forum dla kobiet i od razu: "Najwiekszym prezentem dla naszych przyszlych jestesmy przeciez MY" albo "Kobieta dostaje pierścionek a mężczyzna kobietę :) Przecież jesteśmy bezcenne, więc panowie powinni być zadowoleni :)"
    XDDD
    najpierw lochy cisną na zaręczyny i śluby, a później, że to one same są takim skarbem, powtarzam SKARBEM, dla mężczyzny, on ma się starać tutej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    i tu nawet nie chodzi o równouprawnienie czy inne pierdolety, ale o podejście, że ja muszę też umieć dać coś od siebie, a nie tylko leżeć, pachnieć i czekać na diamenta XD i w sumie fajna pamiątka by była :)
    moje pytanie teraz: macie jakiś pomysł na prezent na taką okazję? pierścionek odpada, na taki zegarek jaki chciałby, nie stać mnie, ale tak coś ok. 500cbl było by oki :) #zareczyny #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski

pokaż spoiler żeby nie było - rozumiem podejście "nie ma takiej tradycji, więc tak nie robię", ale myślenie, że w sumie facet "nie zasługuje" na prezent z takiej okazji(bo faktycznie tak to brzmi) jest dla mnie bardzo płytkie i w sumie przykro mi się zrobiło
    pokaż całość

odpowiedzi (163)