Wpis z mikrobloga

Jestem daleki od akcji #neuropa i zakopywania wszystkiego ze stron wpolityce, niezalezna itd.. Ale to jest po prostu #!$%@? skandal. Typek @abc1112 wrzuca znalezisko z wpolityce, które dostaje raptem 7 wykopów: http://www.wykop.pl/link/2698225/w-scenariuszu-miesiecznicy-smolenskiej-zmienilo-sie-jedno-nie-ma-egzorcyzmow/
Znalezisko bez szans na wybicie, mimo że teoretycznie 12 godzin do wylotu (a już wykopywać nie można).
Niecałą godzinę później @Blackman wrzuca to samo: http://www.wykop.pl/link/2698261/tvp-przebija-urbana/
Jednak mechanizm wykopu pokazuje mu, że to duplikat. Co robi @Blackman? Wrzuca newsa przed feedproxy.google.com.

No #!$%@? mać!
#afera #wpolityce #duplikat #moderacjacontent #oszukujo ##!$%@?
  • 32
@LaPetit: Jeżeli wpis jest wartościowy, przedstawia patriotyczny i prawidłowy dla dobra kraju obraz sytuacji i przez trolling lewaków się nie dostał to jak najbardziej może być ponownie dodany, niech administracja coś z tym zrobi i doda taki paragraf do regulaminu
Jednak mechanizm wykopu pokazuje mu, że to duplikat


Nie pokazało mi nibo to duplikat więc nie kłam skoro nie wiesz

Wrzuca newsa przed feedproxy.google.com.

wrzucałem newsa przy pomocy "feedly Pro" który to ściągał informacje z głównej strony gazety poznań która jak teraz zobaczyłem korzysta właśnie z linkowania google - kopiując linka ostatnią rzeczą jaką robię jest spojrzenie na URL bo mnie on nie obchodzi sam w sobie.
Więc reasumując jestem bez winny
Jeżeli osoba ma dużo obserwujących to są im wyświetlane twoje wrzutki. Czy to posty, czy znaleziska. Więcej osób widzi = więcej wykopuje.


@urs6: E tam. @Blackman należy po prostu do grupy osób zwołujących się poza wypokiem i "wypychających" swoje niezwykle wartościowe znaleziska na główną.

Do grupy tej należy tez @nt22, @polot1, @sportingkielce, @smutnyAndrzej, @MKJohnston i kilku (być może kilkunastu) innych użytkowników.

Poczekaj aż któryś z nich wrzuci
Koleś bzdury wygadujesz i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nt22: Oczywiście - i tego się trzymajmy. Pięciominutowa analiza waszych znalezisk daje rezultaty, na które ślepy byłby tylko, cóż, ślepy.