Wpis z mikrobloga

Wiecie jaki jest najlepszy sposób na posiłek? Baza na winie Podzielę się z Wami przepisem.
1. Wybierz sobie coś na bazę (ziemniaki, kasza, ryż, quinoa, makaron, polenta itd)
2. Umieść to w misce.
3. Dodaj to co się nawinie pod rękę. na-winie. na winie. Czaicie? xDD

I już jest pysznie i fajnie. Wesoła atmosfery, uśmiechnięte buzie dzieci, wzruszone matki, dumni ojcowie itd.

Mi się nawinęła kasza gryczana + syfiasty hummus ze sklepu + ajvar + kiełki + surówka z marchewki, pietruszki z dodatkiem oleju kokosowego, sezamu czarnego i białego, rodzynek (pozdro dla @matra która kiedyś coś podobnego robiła) + pomidor + ogórek. Takie tam złapanie tego co krzątało się po kuchni.

Chciałbym pozdrowić @hyperdub @grecki i innych mirków żyjących Carb The Fuck Up #ctfu

#weganizm #gotujzwykopem #gzw #wegemafiawypok
m.....1 - Wiecie jaki jest najlepszy sposób na posiłek? Baza na winie Podzielę się z ...

źródło: comment_xq3pi1u7UXJfzDOh2W4w0qnZiQkbLMhD.jpg

Pobierz
  • 15
@maciejbo1: jak dla mnie z deka za dużo [zwłaszcza o ogórka ( ͡° ʖ̯ ͡°) ], ale wszystko tu lubię, a hummus bym żarła (ʘʘ) ostatnio mi się przypomniał i chyba znowu sobie zrobię jak będę miała chwilę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@maciejbo1: Najlepsze danie, to kasza gryczana z pulpetem i jakimś dobrym sosem. Ponoć Tatarzy byli tacy mocni, bo wpieprzali właśnie tę kaszę. Nie wiem ile w tym prawdy. A od schabowego wolę dewolaje.
@dziabarakus: o, widzę mamy kabareciarza na pokładzie.
@matra: fakt, spora porcja, ale nic ekstremalnego. To już samemu sobie można to dobierać.
@S4MSEX: Noo, gryczana super idzie z takimi rzeczami @SScherzo ostatnio robiła pulpety z tofu. Mmm, pięknie by wyglądały obok kaszy gryczanej. Ogólnie to można szkoda, że kasze nie są mocno utarte w świadomości Polaków.
@hyperdub: Nie. Ale nie kupuj gotowego, zrób sam albo pójdź gdzieś do knajpy