Wpis z mikrobloga

Halo.

Nie chciało mi się pisać listy zmian kiedy publikowałem paczki, więc zrobię to teraz.

- dodałem opcję usuwania cudzych komentarzy dla pełnego nienawiści @Friday5. Przy okazji opcja edycji wpisu bądź komentarza znika po 15 minutach od jego napisania. Nie wiem, czy czas na edycję rzeczywiście tyle wynosi (pisałem w tej sprawie do "suportu" wiele miesięcy temu i mnie olali), więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś skorygował tą informację.
- przy odświeżaniu wpisu powinien pozostać on w miejscu (na prośbę @Etykieta). Tak samo przy odpowiadaniu. Mechanizm nie jest dokładny co do piksela, ale powinno być znacznie lepiej niż jest obecnie.
- naprawiłem pobieranie gorących z najniższych zakresów (zgłosił @bbackbone). Wiem o hacku z zamianą zakresu w linku do strony (np. http://www.wykop.pl/mikroblog/hot/ostatnie/1/), ale niestety nie działa on poprzez API. Dlatego wpisy sprzed 1 i 3 godzin są wyciągane z wpisów sprzed 6 godzin (co może spowodować, że zobaczycie inne wpisy niż poprzez link powyżej).
- PseudoPush na Windowsie 10 uruchamia się dwa razy częściej (co 15 minut)

#mirkowp
  • 11
@brick: przykro mi, ale nie mam na takie rzeczy wpływu. Moja rola kończy się na wysłaniu paczek i kliknięciu "submit", reszta to rola Microsoftu.

Jeżeli sklep domaga się wifi to kwestia ustawień - trzeba przełączyć żeby pobierał aplikacje przez pakiet.