Wpis z mikrobloga

@AidenStudio: Uwierz, że zrobiłem, ale twój argument jest #!$%@?. "durr hurr hejter hurr durr ty sam nic lepszego nie zrobiłeś durr". Nie trzeba zrobić dobrego filmu, żeby móc krytykować.
Ta, mi się też podoba, że gość próbuje "coś" robić, ale to ma zerową wartość merytoryczną, a jak robi to z myślą "hehe nagram siebie jak szczelam z pistoletu i wrzucę żeby sobie ludzie popatrzyli" (mam nadzieję, że jednak nie) to powinien
@McSayerPL: Przecież oczywiście wszędzie hejterzy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja rozumiem nudne,flaki z olejem, nie ma polotu ,itp. itd.
Ja jestem otwarty na krytykę ponieważ człowiek uczy się na błędach. Według cbie co powinienem dodać do takiego typu filmiku aby był "bardziej oglądalny". Jakieś sugestie?
@dzertel: Mówić coś? NAPRAWDĘ nie masz kompletnie żadnego pomysłu, co możesz zrobić, żeby uatrakcyjnić ten filmik? "Weź mi powiedz co mam zrobić żeby był lepszy", gawd, sam sobie pomyśl, nie powinienem ci wszystkiego podawać na tacy.
@McSayerPL: Twoja logika :
Mc - Dzertel robisz to #!$%@?.
Dzertel - Co robię #!$%@? powiedz mi?
Mc - nie i #!$%@?.
( ͡ ͜ʖ ͡)
Mówiąc mi co zrobić nie spadnie ci chyba korona z głowy. A mi tylko pomożesz.
@dzertel: Sugeruję tylko, że powinieneś nauczyć się dostrzegać błędy, żebyś nie musiał się wszystkiego pytać swoich potencjalnych widzów, jak reszta sierot na jutubie. Na razie twój problem polega na tym, że nic nie robisz #!$%@?, bo robisz mało. Pamiętaj, że powinieneś trzymać się niegdysiejszego sloganu youtube - broadcast yourself, a nie broadcast your viewers.