•  

  #wot #kiciochpyta

  WN8.
  Wg tego np. fioletowy Unicorn zaczyna się od 2350
  http://wiki.wnefficiency.net/pages/Color_Scale

  W grze któryś mod wyświetla mi podczas gry np. 2050 już na fioletowo.

  Dodatkowo są jeszcze wskaźniki podsumowujące grę, gdzie górnym limitem WN8 jest 100 i jest on fioletowy.

  Któremu wierzyć?

  +: Cronox
  •  

   @ireks: temu którego sobie wybierzesz, ten dwucyfrowy to jest chyba xte czyli wskaźnik ogarnięcia danego gracza na danym czołgu, przy instalacji xvm wybierz sobie taką skalę kolorów jaka chcesz, a na stronie xvm wybierz znów taką jaką chcesz mieć wyświetlona w grze

   +: ireks
  •  

   @ireks: This page was last modified on 26 August 2014, at 16:02.

   Próg kolorów od zawsze się przesuwa. Teraz Zielony to jakieś 1300-1350 a tam już 1100. Dwa miesiące temu było 2050 na niebieskiego. Ten skrócony to albo xte albo skrócony wn8, czyli to samo co wyżej, tylko w skrócie. Jak bede miał chwilę to znajdę ci aktualną tabelę.

   W grze któryś mod wyświetla mi podczas gry np. 2050 już na fioletowo.

   Bo masz 8 albo 10 stopniową skalę, która jest do dupy bo zaciera różnicę między kolorami. Byle kto ma zielony, a co drugi bot żółty. Tylko 6 stopniowa!

   +: ireks
  •  

   Jeszcze dodatkowo jest w tabelce podczas gry jest czterocyfrowy gdzie 5800 nadal jest żółty. Tak żeby było łatwiej.

  •  
   B......1

   0

   @sekate: @wachaj_moja_stope_od_dolu: to co @ireks: mówi o tym wskazniku podsumowujacym gre gdzie 100 jest max i fioletowy to jest inny sposob zapisu wn8 a nie xte...

  •  

   @ireks: Nie korzystaj z WN8 w bitwie.
   WN8 jest upośledzony i o ile jakoś się sprawdza w celu sprawdzenia mniej-więcej samego gracza, tak nie daje praktycznie żadnej informacji na temat umiejętności gracza na konkretnym czołgu.

   Ktoś może być fioletowy, a siądzie akurat na maszynę, której nie będzie ogarniał i zginie jak ostatnia łajza w pierwszych minutach. Widziałem już już WN8-xTE fioleto-pomidorów z topowych klanów (najczęściej w niskotierowych czołgach), tak samo jak rerolle zupełnie odwrotne, bo statpadujące niskimi tierami (np. KW-1 z trollem na złocie), a w tej konkretnej bitwie jadące czymś wyższym, czym nie umieją grać, a muszą go robić, bo brakło wolnego expa na przeskoczenie do tego, czym umieją.

   Widzisz niebieskiego kolesia w IS-3 i myślisz, że będzie dobry w bitwie? Popatrz na ten screenshot i pomyśl jeszcze raz:

   pokaż spoiler Trzymałem sobie ten screenshot na taką właśnie okazję i w końcu się przydał - rerollo-noob jakich wiele, a których zjada na śniadanie ogarnięty człowiek bez resetu statów, mający 1300 WN8:

   źródło: i.imgur.com

   +: ireks
  •  

   @ireks: WN8 zacznąłby dobrze spełniać swoją role jeśli pokazywał by wyłacznie statystyki z ostatniego ~ 1000 bitew, oj by się rerolle podqurvili :D