•  

#wot #kiciochpyta

WN8.
    Wg tego np. fioletowy Unicorn zaczyna się od 2350
    http://wiki.wnefficiency.net/pages/Color_Scale

W grze któryś mod wyświetla mi podczas gry np. 2050 już na fioletowo.

Dodatkowo są jeszcze wskaźniki podsumowujące grę, gdzie górnym limitem WN8 jest 100 i jest on fioletowy.

Któremu wierzyć?

•  

@ireks: temu którego sobie wybierzesz, ten dwucyfrowy to jest chyba xte czyli wskaźnik ogarnięcia danego gracza na danym czołgu, przy instalacji xvm wybierz sobie taką skalę kolorów jaka chcesz, a na stronie xvm wybierz znów taką jaką chcesz mieć wyświetlona w grze

+: ireks
    •  

@ireks: This page was last modified on 26 August 2014, at 16:02.

Próg kolorów od zawsze się przesuwa. Teraz Zielony to jakieś 1300-1350 a tam już 1100. Dwa miesiące temu było 2050 na niebieskiego. Ten skrócony to albo xte albo skrócony wn8, czyli to samo co wyżej, tylko w skrócie. Jak bede miał chwilę to znajdę ci aktualną tabelę.

W grze któryś mod wyświetla mi podczas gry np. 2050 już na fioletowo.

Bo masz 8 albo 10 stopniową skalę, która jest do dupy bo zaciera różnicę między kolorami. Byle kto ma zielony, a co drugi bot żółty. Tylko 6 stopniowa!

•  

Jeszcze dodatkowo jest w tabelce podczas gry jest czterocyfrowy gdzie 5800 nadal jest żółty. Tak żeby było łatwiej.

•  

@sekate: @wachaj_moja_stope_od_dolu: to co @ireks: mówi o tym wskazniku podsumowujacym gre gdzie 100 jest max i fioletowy to jest inny sposob zapisu wn8 a nie xte...

•  

@ireks: Nie korzystaj z WN8 w bitwie.
      WN8 jest upośledzony i o ile jakoś się sprawdza w celu sprawdzenia mniej-więcej samego gracza, tak nie daje praktycznie żadnej informacji na temat umiejętności gracza na konkretnym czołgu.

Ktoś może być fioletowy, a siądzie akurat na maszynę, której nie będzie ogarniał i zginie jak ostatnia łajza w pierwszych minutach. Widziałem już już WN8-xTE fioleto-pomidorów z topowych klanów (najczęściej w niskotierowych czołgach), tak samo jak rerolle zupełnie odwrotne, bo statpadujące niskimi tierami (np. KW-1 z trollem na złocie), a w tej konkretnej bitwie jadące czymś wyższym, czym nie umieją grać, a muszą go robić, bo brakło wolnego expa na przeskoczenie do tego, czym umieją.

Widzisz niebieskiego kolesia w IS-3 i myślisz, że będzie dobry w bitwie? Popatrz na ten screenshot i pomyśl jeszcze raz:

pokaż spoiler Trzymałem sobie ten screenshot na taką właśnie okazję i w końcu się przydał - rerollo-noob jakich wiele, a których zjada na śniadanie ogarnięty człowiek bez resetu statów, mający 1300 WN8:

źródło: i.imgur.com

•  

@ireks: WN8 zacznąłby dobrze spełniać swoją role jeśli pokazywał by wyłacznie statystyki z ostatniego ~ 1000 bitew, oj by się rerolle podqurvili :D

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (12)

Wrzuciłem ten post dziś rano i jakiś admin z mało jasnych przyczyn go usunął, nie dostałem żadnego komunikatu. Po prostu post wyleciał. Potem dostałem bana na miesiąc, ale jednak ktoś w administracji poszedł po rozum do głowy dlatego wrzucam to jeszcze raz. Proszę o plusy by post znowu wylądował w gorących i by dotarł do jak największej liczby osób. Chociaż teraz to i tak późno bo prime-time przepadł(czyli niedzielne popołudnie). No ale, lepiej tak niż wcale:

Na początku zaznaczę, że jako divonacci stoję z boku problemu i jestem jedynie obserwatorem. W pełni realizuje się w divingu, jednak widząc co się dzieje wkoło i czytając ten tag mam pewne przemyślenia.

Za nierówność na rynku matrymonialnym między mężczyznami a kobietami odpowiadają BETA-CUCKI. Kobieta z natury jest zaprogramowana na hipergamię, chce się oddawać chadom, a nie jakimś przeciętniaczkom. Jednak kiedyś mężczyźni się szanowali nie brali przechodzonych panienek, dlatego kobieta musiała się hamować i nie mogła imprezować i szaleć. Nie do pomyślenia by było wiązać się z kobietą z dzieckiem(no kurwa, jaka patola). Teraz mamy wysyp karynek, które dały chadom i szukają sobie spokojnie beta-providera, który zapewni zasoby im i dziecku. Co najgorsze najczęściej takich providerów znajdują.

Pewnie ktoś mi zarzuci, że jest hipokrytą bo sam rucham jeszcze bardziej "przechodzone" kobiety. To jednak co innego, ja rzucam 300 dymam i spadam. Cuck angażuje się emocjonalnie oraz działa demoralizująco na otoczenie, pokazuje społeczeństwo, że jest przyzwolenie na kurwienie się w młodości, bo potem i tak znajdzie się CUCKA.

Gdyby cucki zamiast brać pod opiekę chodzili do div to samotne matki by musiały same zapierdalać na brajanków. To samo z byłymi imprezowiczkami dupodajami, też by zgniły na starość bez cucka, bo chad by znalazł młodszą i lepszą. Takie zmiany w postępowaniu beciaków mogłyby ponownie odwrócić w czasie jednego pokolenia sytuację na rynku matrymonialnym. Szkoda, że to utopia (???,). Beciarze nigdy nie zmądrzeją.

Chociaż w sumie mnie to gówno powinno obchodzić bo mam garsoniere i odloty, jednak szkoda patrzeć na poniżających się "mężczyzn"

#tinder
    #przegryw
    #stulejacontent
    #tfwnogf
    #psychologia
    #divyzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (129)

jakie fakty odnośnie fizjologii człowieka najbardziej was zszokowały?

bo ja tak przez połowę podstawówki myślałam, że jądra znajdują się na czubku penisa. przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest. kolejnym zaskoczeniem był wzrost warg sromowych w okresie dojrzewania, pokazywałam je nawet mamie, żeby oceniła czy wyglądają normalnie XD i w końcu ostatni głęboki szok to w gimnazjum przy informacji o rozcinaniu krocza podczas porodu, przeraziło mnie to śmiertelnie. i jeszcze nie wiedziałam, że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

#gownowpis #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna
    pokaż całość

odpowiedzi (99)