Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/ludzie/Krimsonen/
Gorące dostawy topowej beki na mirko 24/7, Michał nie banuj xD

­>­nie jestem w dobrym humorze, bo raz, że mi brat coś tam znowu frezuje pod oknem, a dwa, że mam pięknie rozciętą kostkę. Nie pójdę na żadne szycie i nie szkodzi, że zakrwawiłem pół łóżka. Ja to sam sobie naprawię, bo można, jak się ma naprawdę podniesiony próg bólu. Gdybym nie zobaczył, to bym nawet nie poczuł, że jakaś krzywda mi się stała. I myślę, że takich ludzi trzeba się najbardziej bać, bo uderzysz, a taki nic nie poczuje. I tak właśnie było w ostatnej bójce. Jasne, że mnie w końcu we dwóch dojechali, ale wystarczyło mi trochę czasu, żeby wrzucić niskiemu kilka prostych. Szkoda, że byłem mocno #!$%@?, bo teoretycznie wysttarczało jedno uderzenie, w splot szyjny na przykład, ale człowiek czasem ma ochotę na jakiś grubszy boks, to się unika nokautu w pierwszej sekundzie. Wejdź sobie na YT i wpisz "sambo bojowe".
­>­W każdym razie roznoszę na szmaty większość tutejszych koksów. No i szkoda, że bez rękawic łatwo jest zabić, bo każdemu cwaniakowi bym #!$%@?ł. Ale już pisałem, że my się bić możemy, ale na ringu, z sędzią. Co prawda Muay Thai raczej się u nas nie używa, ale ten styl najnbardziej mi się podoba, bo nie można uderzać jedynie w klejnoty. I wtedy załatwiasz każdego. Nawet Pudziana, czy innego takiego. Najtrudniejsze jes utrzymanie gardy przy kopnięciu. Ale jak kopnięcie wychodzi, to jest w sumie po zawodach, bo nie znam takiego, co by coś takiego wytrzymał.

#samiecalfacontent #samiecalfa #stulejalfa #stobanowdlastulejalfa #thebestofmirko
  • 9