Wpis z mikrobloga

Siema Miruny! Wczoraj zarzuciłem na mirko z wątku o ebooku na temat stosunków damsko-męskich, który niegdyś napisałem ( klik ) i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony odzewem! Napisało do mnie w sumie kilkudziesięciu Mirków i dostałem kilka pochwał, a to utwierdziło mnie w przekonaniu, że powinienem się tu zacząć odzywać, gdyż:
- jestem emerytowanym przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- mam wykształcenie i wiedzę, która pomogła mi z tego wyjść,
- zajmuję się tematyką na wpoły zawodowo.

Co mam zamiar tu robić? Pomagać chłopakom (i dziewczynom) wychodzić z #przegryw . Nie będę sypał poradami w stylu "Wujek Dobra Rada", bo w swoim życiu postanowiłem być dla ludzi bardziej prawidłowym pytaniem niż prawidłową odpowiedzią, więc spokojna głowa ;).


WIEM, WIEM! Może być lincz, że się lansuję, albo inne takie, ale po wczoraj doszedłem do wniosku, że raz kozie śmierć :P. Nawet jeśli jeden obywatel wykopu coś z tego wyniesie kosztem moich minusów, to świat się nie skończy (bordo zawsze można odzyskać ;P). Dlatego ogłaszam, że będę tu pisał różne swoje przemyślenia i jeśli się komuś to nie spodoba, to zawsze może mnie zczarnolistować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zaczniemy sobie od wątku wprowadzającego , a taki kiedyś sam popełniłem robiąc AMA pt. "Byłem przegrywem"... i to AMA polecam na start (z tego, co się tam zmieniło, to fakt, że już się wyprowadziłem od mamałe i kilka miesięcy żyję z dziewczyną + z hajsem czasami trochę lepiej, a rozmowę o doktorat mam w ciągu najbliższych 30 dni :) ). Jeśli nie chce wam się czytać całości, to chociaż przeczytajcie fragment Przesłanie dla mężczyzn ;). Miłej lektury:

http://pokazywarka.pl/s32t0b/#utm_medium=frame&utm_campaign=wyrzucenie_z_ramki&utm_source=www.wykop.pl

PS


#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #samiecalfacontent
  • 13