Wpis z mikrobloga

Byłem właśnie służbowo w szkole podstawowej. Dramatyczne sceny które zobaczyłem zostaną we mnie do końca życia.

Na końcu głównego korytarza zobaczyłem duży automat z napisem " #slodycze #napoje". Zanim do niego doszedłem rozległ się dzwonek na przerwę. Z klas wybiegly szczęśliwe dzieci, a kilka sekund pozniej koło automatu zrobił się olbrzymi tłok. Zatrzymałem się na chwilę aby zrobić zdjęcie na mirko. Byłem dumny, że moja mała podstawówka do której chodziłem przeszło 10 lat temu nie ugiela się pod naciskiem FIToTerrotystow.

Niestety. Dzieci podchodzily i smutne obracaly się na pięcie. Znacie tę pustkę i beznadzieje w oczach, u pasażerów porannego poniedziałkowego tramwaju ?
Właśnie to zobaczyłem w oczach tych maluchów. Stałem tam jak wryty jeszcze przez chwilę. Kiedy zrobiło się trochę luźnej zerknąłem co znajdowało się w automacie.

2 rodzaje wody mineralnej jakieś suchary i jadalne podkładki pod piwo (na zdjeciu)

Jakim trzeba być ch$#3m bez serca aby zabrać człowiekowi dzieciństwo.
W zamian za #!$%@? młodość dostaną dłuższą starość a co za tym idzie prace do 75 roku życia. Mam nadzieję, że #mafiaciasteczkowa będzie pluła w twarz politykom tak jak kolesie od dopalaczy.

#polityka #szkola
Pobierz dzerald - Byłem właśnie służbowo w szkole podstawowej. Dramatyczne sceny które zobacz...
źródło: comment_JP5EzXViimBxN3usPSxiHFZC018aG9xY.jpg
  • 9
@sa7o: Tak. Moje dzieciństwo a szczególnie czas szkoły to guma turbo, oranzada ptyś, petardy, gumy kulki za 5groszy i czipsy z pokemonami. Chyba wszystko z tej listy zostało zakazane.