•  

  Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkal u nich. Chłopczyk bardzo dbał o jezyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem. Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno. Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś chuj wie co.

  pokaż spoiler #pasta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Świąteczne Mega #rozdajo dla graczy!

  Ze względu na to, że jednak nie nadaje się już do gier chciałbym pozbyć się tych trzech rzeczy.

  1. Konsola PlayStation 3 Slim 500GB wraz z padami Dualshock oraz padami Move. Wszystkie gry które są na zdjęciu plus FarCry 4 i Watch Dogs oraz Tomb Rider.

  2. Konto Battlenet z grą Hearthstone oraz Destiny 2. Konto w Hearthstone to full opcja, grane od samego początku, kart ponad 1500 no nie będę się tu rozpisywał, osoba która to wylosuje będzie miała czym grać (nie raz czytaliście moje żale pod tagiem #pdk)

  3. Konto w League of Legens, konto założone jeszcze w czasach bety, dostęp do wszystkiego co wyszło do listopada tego roku. Nie grane żadne rankedy w aktualnym sezonie, konto ostatnio było używane tylko do gier typu Aram. Skórek ponad 50 wszelkiej maści.

  W przypadku wylosowania konsoli odbiorca opłaca przesyłkę, możliwy odbiór osobisty (który bym wolał) w Warszawie.

  W przypadku losowania kont, konta przekazuje wraz z mailami które będą złożone specjalnie na tę okazje.

  Losowanie odbędzie się 24 grudnia o godzinie 20 kiedy będę pijany i nie będzie mi szkoda tego oddać.

  pokaż spoiler Mam wtedy też urodziny więc życzenia mile widziane ( ͡º ͜ʖ͡º)


  Jedna osoba może wygrać jedną rzecz, losuje wedle kolejności podanej w tym poście czyli najpierw konsola, później konta.

  Jeśli do godziny 24:00 dnia 24 grudnia wylosowani się nie zgłoszą losowanie uznaje za nie ważne i przeprowadzam je raz jeszcze. W losowaniu nie biorą udział konta założone po opublikowaniu tego postu.

  pokaż spoiler Dla niedowiarków jutro mogę wrzucić screeny kont oraz inne zdjęcia konsoli, dziś już mi się nie chce sorry (✌ ゚ ∀ ゚)☞


  #gry #hearthstone #blizzard #konsole #pc #komputery #rozdajo #warszawa #swieta #leagueoflegends #playstation #sony
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • odpowiedzi (78)

 • avatar

  Ładne skurczesyny? XD Ojciec dokarmia ptaki w pracy i dzisiaj takie combo. :D

  #ptaki #ornitologia

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (48)