Wpis z mikrobloga

Aru będzie pierwszym kolarzem, który skręci sobie kostkę jadąc na rowerze. Mam nadzieję, że swoją dziewczynę traktuje delikatniej niż szosę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast Majka dzisiaj bardzo inteligentnie, biorąc pod uwagę jaką minę strzelił do kamery to ciągnięcie się za innymi zawodnikami było najlepszym rozwiązaniem. Ciekawe jak zaprezentuje się na czasówce, bo to może być klucz do sukcesu przy tak małych różnicach w górach.

#vuelta #kolarstwo
  • 5
@Partyzant_z_buszu: Rzeczywiście, nie wiem czy ktoś jeszcze w peletonie jeździ tak dziko jak Aru. Majka dzisiaj przyjął chyba najlepszą taktykę jaką mógł czyli jechać swoim tempem i nie gonić Aru zważywszy na to ze etap nie byl stworzony dla niego lub miał gorszy dzień.
@Partyzant_z_buszu: Być może, ale gdyby teraz próbował zmieniać sposób jazdy to prawdopodobnie przyniosłoby to więcej złego niż dobrego. Swoją drogą to już dzisiaj nie wyglądał tak dobrze jak jeszcze kilka etapów temu, ciekawe jak się potoczy ten ostatni tydzień :>
@Belthronding: Wiadomo, że już tego zmienić nie może, ale informacja byłaby ciekawa.

Aru to dzisiaj według mnie największy przegrany etapu, bo szarpał, tracił siły a tak naprawdę zyskał tylko 5 sekund nad Majką i 17 na Dumoulinem. A teraz raczej nie będzie tak jak na TdF i reszta powie sprawdzam wcześniej niż na 20 etapie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)