Wpis z mikrobloga

@kevinhomealone: o ile dobrze wiem to nie istnieje taka strona z rzetelnymi informacjami. Jeżeli interesuje Cię historia serwisowa to musisz zdobyć VIN auta i spróbować w serwisie Renault - w zależności od człowieka dostaniesz podgląd historii, ostatni wpis, wydrukowaną kompletną historię serwisową, informację o poważnych awariach albo nic. Tak samo w zalezności od człowieka będzie to za darmo lub za opłatą.
@kevinhomealone: jeśli możesz to wstaw link, może bym coś wywnioskował ze zdjęć. Sam mam Lagunę III, wcześniej II . Ja dowiedziałem się o historii auta od osoby z forum renaultlaguna.pl która pracuje w serwisie(wszystko zagadzało się z książką serwisową).
@kevinhomealone: przebieg troszkę mały. Ale to normalne w PL z każdego rocznika mają przebieg do 200kkm. Nie wiem czy jest sens żeby sprawdzać przebieg tak starego samochodu. Najlepiej pojechać i obejrzeć. Części do L2 są już bardzo tanie, dużo jest używanych np na allegro.
Ja bym sprawdził przy oględzinach czy wszystko jest sprawne. Prawdopodobnie ma kartę 3 przyciskową z funkcją hands free, otwieranie i zamykanie auta bez pilota. Oczywiście czy nie