Wpis z mikrobloga

Wiesz mnie fascynuje jak można będąc gejem popierać tą imigrację. Obecnie może nie przepadają za nami katolicy, narodowcy mówią na nas pedały, ale nikt mnie nie napadł, nie groził śmiercią, za to, że mam partnera i z nim mieszkam nikt mnie do więzienia nie zamyka. Niech islam sobie będzie jaki sobie oni wymarzą, ale w ich Państwach. Te państwa mają bardzo ostre, brutalne prawo dla homoseksualistów. Kobiety mają natomiast bardzo niską pozycję, więc bardzo ciekawi mnie podejście ruchów feministycznych - też popierają emigrację ludzi, dla których kobieta ma niską wartość?


@gorace_posladki: Szkoda tylko że lewactwo i tęczowi spod tagu #neuropa ma odmienne zdanie niż TY.
  • 9
@Poczmistrz_z_Tczewa - jak się czujesz z tym, że swoje wypowiedzi usuwasz? Również swoje skasowałem, bo dzięki Twojej akcji to jak rozmowa z duchem. PO co zabierasz głos w dyskusji, skoro potem wstydzisz się swoich wypowiedzi? Jesteś takim lewakiem, że nie potrafisz obronić swojego zdania, a może jesteś jak D. Szczotkowski, który do Korwina mówił w "Młodzież Kontra" i go prowokował, a potem płakał, że internet pełen memów na jego temat? Zapraszam na