Wpis z mikrobloga

@Nirguna: przetestuję wcześniej, mam u kogo ;)
@ElCidX: @ElCidX: hmm wydawało mi się, że jest odwrotnie.. Plus taki, że mieszkam na parterze i pod sobą nie mam nikogo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fixie: ooo, taką mam na myśli.
@nkrnpp: widziałem ten model, niby jeden z najcichszych ;]
@Rydzek: przetestuj przez 1-1,5 godziny. najlepiej ze 2-3 razy. i każdy trenażer z rolką zużywa oponę, tradycyjna znika w oczach, trenażerowa wystarcza na 1-2 sezony.
@Rydzek: Opona pod trenażer podobno też ciszej pracuje, chociaż z tym chyba różnie bywa, prędzej jakieś maty bardziej wyciszają. Zresztą pracując ze stałym spokojnym tempem urządzenie jakoś głośno nie pracuje. Natomiast gdybym teraz miał jeszcze raz wybierać to kupiłbym rower stacjonarny jakiejś lepszej klasy, pewnie do spinningu.

Trenażery są przereklamowane, pewnie są dobre do rozgrzewek/rozjadówek ale jako zastępstwo szosy na zimę to beznadzieja. Trochę godzin na tym przesiedziałem, większość z wentylatorem
Zdecydowanie rolkowy, taki magnetyczny jes tak w #!$%@?ę głośny, że sąsiedzi Cię powieszą, serio.


@ElCidX: Ostatnio postawiłem swojego TACX (głośny w #!$%@?) na macie do jogi i nagle cud - chyba połowę ciszej.
@grecki: Miałem tacxa mag 7 czy jak się zwał, magnetyczny, i położenie maty niewiele dawało, może i ciszej.
Ale drgania i tak idą w podłogę i cały dom.
@grecki: No w garażu to nie taki problem, ale jak jest na piętrze to dragnia idą idą po całym stropie i to w domie jednorodzinnym. Wolę nie myśleć co się dzieje w bloku :)