Wpis z mikrobloga

Aby wszystko było jasne w #chilicontest ;) i zapisane:

Kolejność spożywania ;)

Pierwsza selekcja poprzez łagodne Tabasco, do 8.000 shu

W kolejnych etapach:

- Mad Dog Inferno Reserve Hot Sauce, 150.000 shu

- Dave's Insanity Sauce, 180.000 shu

- Blair's Ultra Death, 800.000 – 1.050.000 shu

W celu eliminacji (nie na zawsze) uczestników będziemy zwiększać dawkę danego sosu, a następnie przechodzić do ostrzejszej pozycji.

Dla zwycięzców konkursu nagrody za 3 pierwsze miejsca:

1 miejsce: 357 Mad Dog Collector's Edition z pistoletem, Dave's Burnin' Hot Nuts, Ass Kickin' Habanero Microwave Popcorn, zastaw piwa 6x piwo Amber!


2 miejsce: Blair's Mega Death Sauce, The Hottest Fuckin Nuts


3 miejsce: Blair's After Death Sauce, Ass Kickin' Habanero Microwave Popcorn

Palenie łagodzi mocny alkohol 40%+ oraz tłuszcze. Polecam jednak chętnym zaopatrzyć się w mleko, kefir, maślankę. One najlepiej gaszą palenie (ale przy tych sosach nie do końca ;)

ZAPRASZAM!

Chili contest zacznie się na pewno po 20-00.

#trojmiejskiewykopparty
Pobierz goromadska - Aby wszystko było jasne w #chilicontest ;) i zapisane:



Kolejność spoż...
źródło: comment_ICTaPcQoXR9aJw85DGj9NKiixpUe2P0M.jpg
  • 17
@goromadska: 4,5 kropli ultra death ma tyle samo 'ostrości' co 60ml butelka zwykłego tabasco. Ja na raz spożywam gdzieś do 4 kropel i jest fajne uczucie ostrości, ale nie pali tak żebym się specjalnie męczył :P Kiedyś jak miałem mało doświadczenia w temacie spożyłem za dużo mega... nie chcę tego powtarzać :P
@krupek Ja się cieszę, że sztywniaki, które mało co rozumieją zostaną w domu. Jeszcze by się ktoś obraził na żarty na swój temat :) i by się pobili. Ludzie co się z wami dzieje? Ja po prostu nie rozumiem. Jak można widzieć tylko czarne i białe, nie rozumieć, że nikt nie jest do niczego zobligowany poprzez "regulamin" (de fakto nim nie jest). Jestem przerażony szerzącą się głupota, albo po prostu już nie