•  

#niedowiary #funfact #politka

Połowa #neuropa tak na prawdę nie jest lewakami, tylko gardzi niedouczonym nacjonalistycznym prawackim polactwem najgorszego sortu jakiego wykop jest pełen. Odkryłem to niedawno i w sumie teraz spokojnie będę kwalifikowany jako neuropejczyk mimo, że moja ideologia wyrasta z libertarianizmu. Zabawne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#captainobvious

•  

@Krisskow: Chyba nawet nie połowa a zdecydowana większość. No i tak było od zawsze.

•  
      j...................e

+3

Komentarz usunięty przez autora

+: 1.......4, Zuben +1 inny
    •  
      1.......4

0

@Krisskow: Albo walisz propagandę,albo nie rozumiesz,że "kto z kim przestaje takim się staje" - więc jak jacyś liberałowie byli w neuropie,to obecnie się zlewaczyli. Oczywiście wiem,jakie skutki ma dla mnie przebywanie z drugiej strony,za jakiś czas muszę wziąć odwyk od wykopu.

gardzi niedouczonym nacjonalistycznym prawackim polactwem
      Gardzić można,ale przeszkadzać robić pożyteczną robotę,to już gorzej niż zbrodnia - to błąd.

Weźmy kwestię islamistów. Pomysł z ich wpuszczeniem tak czy siak jeśli będzie realizowany będzie strzałem dla wolności obywatelskich w tył głowy.Ponieważ skutkiem będzie albo obalenie demokracji przez islamistów albo większy zamordyzm przy którym ACTA to niewinny baranek - i też obalenie demokracji.Jeśli niby jesteś liberałem, jak możesz być przyjacielem niewoli ? Przemyśl to,może nie jest dla ciebie za późno.

Jak uważasz,że jestem świrem - przeczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_psychologiczna - i zastanów się,nad tym co dla porównania jest w mediach,i jaki ma rezultat to co się dzieje np. na wykopie.Zapewnianie równowagi nie jest złe.

•  
      s.......j

+4

Pomysł z ich wpuszczeniem tak czy siak jeśli będzie realizowany będzie strzałem dla wolności obywatelskich w tył głowy.Ponieważ skutkiem będzie albo obalenie demokracji przez islamistów albo większy zamordyzm przy którym ACTA to niewinny baranek - i też obalenie demokracji.Jeśli niby jesteś liberałem, jak możesz być przyjacielem niewoli ? Przemyśl to,może nie jest dla ciebie za późno.

@1024_1024: no, 10 tysięcy osób obali demokrację (✌ ゚ ∀ ゚)☞

•  

@Krisskow: Neuropa to liberalne lewactwo, które uważa, że przeciwstawianie się typowym narodowcom (czy to kibolom, czy moherom) czyni ich lepszymi od innych. Ale często jest to na poziomie gimboateusza lub leminga zaślepionego propagandą sukcesu.

•  
      1.......4

0

@sermaciej: Z łaski swojej dokształć się ilu było bolszewików w Rosji tak w 1905 czy 1917.

•  

@Krisskow: Większość wykopowych prawaków jest tak bardzo na prawo, że aż wychodzą z lewej strony, swoje chore ideały chcieli by wprowadzać na siłę, nie potrafią zaakceptować, że ktoś może mieć inne poglądy, a swoich przeciwników najchętniej by pozamykali w więzieniach. Większość neuropejskich lewaków jest bardziej wolnościowa od tego prawicowego ciemnogrodu.

+: E....e, Lipathor +8 innych
    •  
      E....e

+1

Połowa #neuropa tak na prawdę nie jest lewakami, tylko gardzi niedouczonym nacjonalistycznym prawackim polactwem

@Krisskow: Nie podpowiadaj konserwom bo zniszczysz ich walkę z wyimaginowanym wrogiem, a z tym sie lepiej czują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  
      r......0

0

@Krisskow: nawet nie tyle gardzi, co ma ich w dupie, ale po prostu chce wykopu wolnego od tego śmiecia ludzkiego

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement