Wpis z mikrobloga

@Zakakaikane: W CS:GO mam prawie 1400, w CS:S nie wiem bo grałem zanim wprowadzili mierzenie czasu. Od niedawna dopiero zacząłem grać z pełnym składem, wcześniej tylko z randomami.
@karpiq: No to tym bardziej jak masz tyle przegrane i tylko LE. Też tak mówiłem jak Ty i niedawno udało mi się zacząć ogarniać na suprimie. Wymagało to dużo pracy nad aimem, muwmentem i nejdami, a gdzie tam mi do GE. I mówie to o prawowitych GE a nie wyboostowanych lamkach :)
@karpiq: Chodzilo mi o to że masz prawie 500 wygranych i dopiero wbiłeś orzelka, wiec szału nie ma. Chociaz mam znajomego który ma prawie 1k wygranych i ciągle lema.
Przeskoczyć na poziom suprima to już tych kroków musisz zrobić 10 razy więcej, a gdzie tam GE więc wiesz :)


@Zakakaikane: Czemu? Z DMG na LE to jest problem, potem wszystko z górki. Może globala ciężej, nie wiem.
@karpiq @Zakakaikane @jart @Falcon

Prawda jest taka Panowie, że dzisiejszy Global to gówno ranga z takim rozrzutem, że grają tam dawne kałachy i dawne Globale, czasem na zwykłych orzełkach jest wyższy poziom niż na Globalach.

Raz mecze 16:0 a raz mecze 0:16, Global to teraz powinna być jakaś środkowa ranga a'la kałach a dalej powinny być plantyny, diamenty, #!$%@? muje i dzikie węże.

JESZCZE RAZ: GLOBAL TO GÓWNO - zostawcie już te