Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  kiedyś chodziłem na korepetycje z matematyki przed matura zeby pojsc na wymarzone studia i matka zawsze mi dawala hajs na te korepetycje ale babka ktora swoja droga miala uczniów codziennie po 8 godzin nie umiała rozwiazac polowy zadan z ktorymi do niej przychodzilem i sie zastanawialismy oboje. Glupio jej bylo wtedy brać pieniadze więc srednio co drugie spotkanie mialem za darmo i hajs w kieszeni

  i ona mi powiedziala zebym sie niczym nie martwil bo w przyszlosci zostane kim bede chcial. Zostałem nikim
  pokaż całość

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  długo wyczekiwany powrót z # emigracja ... wszedzie dobrze ale w domu najlepiej, pozdro

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Zima za pasem, więc trzeba kończyć sezon #chilizgobim

  W sobotę robię ostatni zbiór, rwę też całą niedojrzałą zieleninę, której dzięki uprzejmości pogodnego października nie będzie zbyt wiele ;)

  W związku z tym tradycyjne #rozdajo 1 zestaw degustacyjny powędruje do wylosowanego spośród plusujących Mirka lub Mirabelki ;)

  Wybaczcie, że zdjęcie jak przy pierwszym rozdajo, ale papryki jeszcze na roślinach, a że zestawy będą takie same (w sumie to chyba w dwóch pierwszych turach zestawy były większe niż na zdjęciu) to wydaje mi się, że to dobre zobrazowanie ;) Oczywiście papryczki będą z etykietkami pozwalającymi rozpoznać co to za odmiana. Wysyłka na mój koszt.

  #chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)