Gorące dyskusje ostatnie 12h

kiedyś chodziłem na korepetycje z matematyki przed matura zeby pojsc na wymarzone studia i matka zawsze mi dawala hajs na te korepetycje ale babka ktora swoja droga miala uczniów codziennie po 8 godzin nie umiała rozwiazac polowy zadan z ktorymi do niej przychodzilem i sie zastanawialismy oboje. Glupio jej bylo wtedy brać pieniadze więc srednio co drugie spotkanie mialem za darmo i hajs w kieszeni

i ona mi powiedziala zebym sie niczym nie martwil bo w przyszlosci zostane kim bede chcial. Zostałem nikim
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

długo wyczekiwany powrót z # emigracja ... wszedzie dobrze ale w domu najlepiej, pozdro

odpowiedzi (15)

Zima za pasem, więc trzeba kończyć sezon #chilizgobim

W sobotę robię ostatni zbiór, rwę też całą niedojrzałą zieleninę, której dzięki uprzejmości pogodnego października nie będzie zbyt wiele ;)

W związku z tym tradycyjne #rozdajo 1 zestaw degustacyjny powędruje do wylosowanego spośród plusujących Mirka lub Mirabelki ;)

Wybaczcie, że zdjęcie jak przy pierwszym rozdajo, ale papryki jeszcze na roślinach, a że zestawy będą takie same (w sumie to chyba w dwóch pierwszych turach zestawy były większe niż na zdjęciu) to wydaje mi się, że to dobre zobrazowanie ;) Oczywiście papryczki będą z etykietkami pozwalającymi rozpoznać co to za odmiana. Wysyłka na mój koszt.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
    pokaż całość

odpowiedzi (25)