Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.
 •  

  #trojmiejskiewykopparty #wykop #chilicontest #notatkagoromadska #wykopparty #wykoparty #wykopiwo #gdansk #sopot #gdynia

  @Elifik32 Wysłałaś więcej breloczków i kostek, ale wszystko zostało rozdane i nic się dla mnie nie ostało. Ważne jednak, że ludzie są szczęśliwi ;) @Luxik podziwiał (chyba twoje) pismo ;)

  Jeszcze raz dzięki wszystkim za przestrzeganie regulaminu. Przepraszam wszystkich, którzy zostali zamknięci w areszcie do czasu wyjaśnienia gdzie byli ich rodzice. Osoby które nie piły z butelek Ambera proszone są zgłosić się do komendy policji na ul. Piwnej w Gdańsku zgłaszając ten fakt w dyżurce. @policja Panowie, wiecie co z nimi zrobić.

  #uszkota Dzięki Piotrze i całej ekipie za udaną imprezę. Mam nadzieję że jeszcze się nieraz spotkamy!
  #browaramber Czy to z butelek, czy ze szklanek, czy #uszkota, czy już po imprezie, każdy kto pił, wśród piw z Waszego browaru odnalazł coś dla siebie! Dzięki!
  #ostrakuchnia Dzięki Ci za niezapomniane przeżycia, myślę że każdego z uczestników, ale też osób obserwujących. Obyło się bez ofiar śmiertelnych. @Rabusek się wkręcił w temat. Jak dla mnie mistrzem jest @grafi który jednak przeżył http://www.wykop.pl/wpis/1433899/dla-wszystkich-ciekawskich-i-tych-mniej-tak-byla-k/ Jak ktoś nie dał mu plusa to jest teraz taka możliwość. Zasłużył.
  #fiskusbiurorachunkowe dziękuję za tort, wyszedł cały w około 10 minut ;( nie dostałem kawałka. Jak smakowało?

  @nowik Dzięki! Za to że jesteś ogarniętym człowiekiem, który wspomógł nas organizatorów! Możesz liczyć na moją pomoc w każdej sprawie. Zawsze. Dzięki za naklejki, zdjęcia i bardzo pozytywny sposób bycia.
  @RomeYY czy na pewno nie musimy porozmawiać? ;P co tam się działo?
  @Luxik ;) hehe, za lokum dla wszystkich, za pomysł, aby party się odbyło, za wszystko co wniosłeś swoimi działaniami do tej wyjątkowej imprezy oraz dziękuję również @Luxusowa , bo wiadomo że bez Ciebie nic by się nie udało.
  @TrzebaMyslec dzięki Ci za uszy, które słuchały mych narzekań i za pomoc, która oczywiście była bardzo potrzebna!
  @Trutka dzięki Ci za moje zaskoczenie Twoją aparycją - bardzo pozytywną, uśmiechnięta gębą, wielkiego człowieka! Dzięki również za pomoc na wejściu i pilnowanie porządku, za gotowość bojową!
  @MasterSoundBlaster dzięki Ci za taxi ;) i ogarnięcie powracających
  @wrzoskoowna Kobieta która chciała być mężczyzną ;D dzięki za pomoc w noszeniu piwa od Ambera. Nie mogłem Cię przekonać że dam sobie radę. Nie lubię jak dziewczyny mnie wyręczają. Ponadto ja lubię nosić ;) Dzięki również za trzymanie mojej strony. Wszystko jest ok.
  @poborca_podatkowy dziękuję! :D
  @wykop dzięki wykopie za możliwość zorganizowania tak dobrej imprezy, bez Ciebie byśmy się wszyscy nie spotkali
  @wywlekacz co się stało?

  Żałuję że miałem tak mało czasu i/lub sił, odporności, aby z wami wszystkimi porozmawiać.
  Przepraszam za to co nie wyszło. Nie byłem w stanie wszystkiego ogarnąć. Niestety są ludzie łamiący regulamin ;/
  Dziękuję też wszystkim, którzy jakkolwiek przyczynili się do tego że ta impreza wygląda tak, a nie inaczej. To Wy stworzyliście klimat tej imprezy. Nie powiem jak było, to Wy musicie to ocenić! Czekam na wasze głosy w komentarzach.

  W zależności od różnych czynników znalezisko podsumowujące ukażę się pod koniec tego lub przyszłego tygodnia. Czekam na to aż wygadacie się na mikro, zbiorę te informacje. Czekam na listę osób obecnych @Luxik @nowik. Czekam na wszystkie zdjęcia od kogokolwiek na goromadska@wp.pl.

  Jeżeli zapomniałem o czymkolwiek, wybaczcie i przypomnijcie na pw lub goromadska@wp.pl.

  Pozdrawiam wszystkich!

  źródło: comment_WgNv1BRwMazwkICsYPAaSLqkJRhwUeMP,w400.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Niesamowite życie Keanu Reevesa

  Porzucony przez ojca w wieku 3 lat; wychowany z 3 różnymi ojczymami; dyslektyk; jego marzenie o zostaniu hokeistą złamane przez ciężki wypadek; córka zmarła podczas porodu; jego żona zginęła w wypadku samochodowym; osoba, na której najbardziej mu zależy, jego siostra, choruje na białaczkę; jego najlepszy przyjaciel, River Phoenix (brat Joaquin, z którym działał w Belli i Damned), zmarł z powodu przedawkowania...

  Po tym wszystkim, co przeszedł, Keanu Reeves nie traci okazji, aby pomóc potrzebującym osobom. Kiedy kręcono film '' Domek nad jeziorem '' przypadkowo usłyszał dyskusję dwóch szatniarek; jedna płakała, bo straci dom, jeśli nie zapłaci 20.000 $ i tego samego dnia Keanu wpłacił tą kwotę pieniędzy na konto bankowe kobiety; przekazał też stratosferyczne sumy szpitalom.

  W 2010 r. niektóre jego zdjęcia obiegły cały świat. Na urodziny Keanu wszedł do piekarni i kupił sobie brioche z jedną świeczką, jedząc ją tuż przed piekarnią i proponując kawę osobom, które zatrzymały się, aby z nim porozmawiać.

  Po zdobyciu astronomicznych kwot za trylogię Matrix aktor przekazał ponad 50 milionów funtów (tak, dobrze czytasz) pracownikom, którzy dbali o kostiumy i efekty specjalne: prawdziwym bohaterom trylogii, jak sam ich zdefiniował. Podarował też Harleya-Davidsona każdemu z kaskaderów. Ponad 75 milionów funtów wydatków ogólnych. Do wielu udanych filmów (Adwokat Diabła z Al Pacino i Rezerwat z Genem Hackmanem) godził się na obniżenie swojego honorarium nawet o 90%, aby produkcja mogła zatrudnić kolejną gwiazdę kina, z którą pozwoliła mu zagrać.

  W 1997 roku niektórzy paparazzi przyłapali go nawet, jak spędzał poranka z menelem w Los Angeles, słuchając go i dzieląc się życiem przez kilka godzin.

  Większość gwiazd, gdy zdobywa się na dobroczynny gest, mówi o nim do wszystkich mass mediów. Keanu Reeves nigdy nie zgłosił się do akcji charytatywnej tylko ze względu na zasady moralne i nie żeby wyglądać lepiej w oczach fanów.

  Ten człowiek mógłby kupić wszystko, ale zamiast tego każdego dnia wstaje i wybiera coś, czego nie można kupić: pokorę."
  ~ Matrix World

  Wiecie co - znam więcej osób z takim podejściem do życia swojego i innych. Może nie są to hollywoodzkie gwiazdy super produkcji.

  To są zwykli ludzie, z własnym bagażem doświadczeń, ale większość z nich pomaga innym, którzy z różnych powodów mają gorzej. I robią to równie pięknie. Bo pomagania nie określa żaden nominał. Określa je to, co nimi kieruje, że pomagają.

  Via: MATRIX WORLD

  #kino #keanureeves #film #ladnypan
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  XDDDDDDDDD Ale ktoś sobie zrobił kampanie wyborcza na przewodniczącego LO

  #heheszki

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Dzień dobry. Druga część ze spóźnialską. Link do części pierwszej. Rozmowa właśnie trwa więc do niczego jeszcze nie doszło. Czy dojdzie? Może.

  Krótko:
  Można? Można.
  Dotarło do pani z kim tańczy? Dotarło.
  Dziękuję.

  Żołnierze Stulejkomando i Spermdywizji proszeni o złożenie broni i zaprzestanie stawiania oporu.

  Chciałbym jednak zauważyć pewną tendencję, przejawiającą się w komentarzach, która mnie zaciekawiła.

  Liczba niebieskich i różowych pasków, którzy stanęli w mojej obronie jest mniej więcej równa. Natomiast znaczna mniejszość różowych i znaczna większość niebieskich mnie ganiło, wyzywało i mnie obwiniało.

  Jeśli zliczyć obie grupy i ich przedstawicieli ze względu na płeć to jedna przejawi się stosunkiem bliskim równowagi z lekkim odchyleniem, druga grupa charakteryzuje się ogromną dysproporcją.

  Czy to stąd się biorą dysproporcje na rynku towarzyskim? nie wiem, choć się domyślam.

  #tinder
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (113)