Wpis z mikrobloga

@daxter90: to są całkowicie dwie odmienne nakładki, nie mogę Ci powiedzieć. Cyanogen to taki czysty android + ficzery a miui to całkowicie inna nakładka z toną appek i ficzerów, jednak wielu osobom może się ona nie podobać.
@daxter90: Ja mam nexusa 5 i zastanawiam się nad zapodaniem na niego MIUI7. Niestety MIUI bazowałby na andku 4.4.4 bo taki rom na Nexusa jest najświeższy i zastanawiam się jak dużo bym stracił na takiej podmiance...
@to_jest_chyba_kurcze_zart:
@Piw_Benzyna: miui jest jak dla mnie najstabilniejsza i najplynniejsza nakladka z jaka mialem do czynienia, pomimo ze faktycznie ma sporo ciekawych ficzerow. Widac, da sie wszystko fajnie zoptymalizowac i zlozyc w schludnie wygladajaca calosc. Kiedys miui zupelnie mi sie nie podobalo i pomimo ze uzywalem, to instalowalem launchery. Na dzien dzisiejszy sie przyzwyczailem i opcje zawarte w samym miui pozwalaja mi spersonalizowac wyglad w takim stopniu, jaki potrzebuje.
@daxter90: Dzisiaj jak mnie coś skusi to spróbuję na Multi-Romie zainstalować, chociaż z drugiej strony skoro czekam na urządzenie z natywnym MIUI to bym sobie apetyt przez te 2 tygodnie podbudował jeszcze :P