Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra kurwa możecie się śmiać albo nie ale mam 30 lat i zapisałem się na maturę. Wcześniej nie zdałem matmy bo całe życie na lekcjach pieprzylem głupoty zamiast słuchać. Od 2 tyg lecę z matemaksem i powoli coś wchodzi do pustej łepetyny. Trochę to będzie śmieszne jak wpadnie dwumetrowy 30 letni chłop na salę 20letnich uczniów ale kij. Trzeba zdać szczególnie że mam teraz farta i usunęli ustne i trochę materiału. Wpis dla potomnych Elo. #matura #szkola #nauka #oswiadczenie pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Pamiętacie ciocię z mojego wpisu sprzed kilku miesięcy, która po wielu latach bez kontaktu nagle odezwała się do mnie i prosiła żebym pomogła znaleźć pracę kuzynowi?

  tl;dr - kuzyn miał być "komputerowcem" ale przyszedł bez CV ani nie potrafił określić na czym właściwie się zna. Posłałam go do chłopaków w dziale technicznym żeby sprawdzili co umie i do czego się nadaje. Okazało się, że nie znał się na niczym związanym ze sprzętem czy programowaniem. Odesłałam go z informacją, że może mi przesłać CV na maila, poszukamy mu coś w innych działach. Od tamtego dnia nie miałam z nim kontaktu ani nic mi nie przesłał.

  Dzisiaj dowiedziałam się, że ciocia rozpowiada o mnie m. in. takie plotki

  - stanowisko dostałam rzekomo dlatego ponieważ mam romans z szefem
  - ubieram się jak k***a
  - bałam się zatrudnić kuzyna, bo wtedy wszystko wyszło by na jaw

  Mogłam zwyczajnie skłamać wtedy, że nie ma akurat naboru na żadne stanowisko i ją zbyć. Mogłam wyśmiać kuzyna gdy przyszedł bez CV. Mogłam powiedzieć mu, że mam lepsze rzeczy do roboty zamiast ryzykować opinię posyłając kompletnego niemotę jak on do ekspertów, żeby dowiedzieli się co właściwie potrafi. Zamiast tego postarałam się pomóc.
  Warto pomagać. /s

  #phyrexiacontent #praca #pracbaza #logikarozowychpaskow #patologiazewsi
  pokaż całość

  odpowiedzi (160)

 • avatar

  #polska #codokurwy #heheszki
  co to za grafika w ogóle jest

  odpowiedzi (91)