Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kontynuując wpis https://www.wykop.pl/wpis/32188961

  Nie przedłużając:

  Kolega pisał z nią jeszcze wczoraj: Zaznaczyła mu od razu, że nie szuka chłopaka, bo dobrze jej jest być samą (jakie kurwa mać samą, przecież ze mną jest), mówiła też, że szuka znajomych bo jest nowa w mieście (mieszka tam od urodzenia do kurwy nędzy więc o czym ona pierdoli myślałem sobie), reszta no to normalna rozmowa, żadnych rewelacji oprócz powyższych.

  Dochodzi czas spotkania..

  Siedzimy sobie ze znajomym przy stoliku w knajpie, sączymy piwerka i wchodzi ona.

  Rozgląda się po knajpie i jest, ujrzała mnie, stanęła jak słup, jakbyście widzieli jej twarz, to byście jeszcze jej współczuli, w takim szoku była. Po 5 sekundowej zawieszce, podeszła wkurwiona i rozhuśtała się karuzela spierdolenia,

  że co ja tutaj robię, czemu ją śledzę, że nawet nie pozwalam jej się spotykać ze znajomymi - zgoniła wszystko na mnie, jeszcze zwyzywała bogu winnego mojego kolegę i poszła w pizdu. Nawet do głosu nie dała dojść, no cóż ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (188)

 • avatar

  Rozumiem opór Januszexów wobec RODO- trzeba się dostosować, zapłacić prawnikowi, uaktualnić stronę internetową. Nie będzie nowego samochodu w tym kwartale, ehhhhhh.

  Ale jak zwykli ludzie narzekają, bo dostają maile w związku z RODO, albo gdzieś tam muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, i UE = ZSRR w ogóle, to ręce opadają xD

  Dzięki Unii mamy NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE ochronę danych osobowych. Duże osiągnięcie cywilizacyjne, Europa przoduje, tak jak powinno to wyglądać. Dostosowujemy się do galopującej technologii. Zamiast się z tego cieszyć, wiele osób narzeka xD To wygląda jak elektryfikacja na obsranej, zacofanej cywilizacyjnie wsi. Kurła po co te słupy stawiajo, jakieś linie, kłopot tylko.

  #neuropa #4konserwy #rodo #ue #uniaeuropejska
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • odpowiedzi (17)