Wpis z mikrobloga

Nie no koles przegiales naprawde. Co to w ogóle za akcje żeby, po pierwsze primo, banować @sklaffe za niby obraźliwe odzywki w stosunku do mnie czy @adios (bo we wpisach zrobionych przez nas są usunięte komentarze) skoro my tego nie zgłaszaliśmy i nie obrażamy się o tego typu teksty? Wielokrotnie administracja wypinała się, że to niby autor wątku musi zgłosić skoro epitety są skierowane w stosunku do niego.

Po drugie primo, czemu mój wpis został usunięty i nie dostałem nawet żadnego warna? Gdzie tu wogóle rozum i godność człowieka, że @sklaffe nagle zbanowali za coś za co w ogóle go nie zgłosiliśmy? Skoro mój wpis był regulaminowy (bo był, nie zawierał żadnych zakazanych treści, żadnej golizny, żadnego nsfw) to dlaczego jest usunięty?

Dodatkowo @dimer dostał bana za coś co nie było zabronione (okładka Buszującego w zbożu), a jak o banie dimera napisał jego współlokator, @kawanalawie, to i on dostał perma.

@Elfik32 @m__b

#afera #banzdupy #tangodown
  • 45
@MasterSoundBlaster: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego sklaffe polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki
@MasterSoundBlaster: Cokolwiek byś nie płakał i ile mirko by się nie napisało- bana nie zdejmą. Jak skafle ładnie się usmiechnie i przyliże na kontakcie to za miesiąc pozwolą mu założyć nowe konto i padnie po 2 tygodnia jak derp, no bo PRZECIEŻ TO TEN TROLL SKAFLE, OMYGY! IMO jedyne na co teraz nalegam, to żeby ogarneli ten gówniany regulamin I SIĘ GO TRZYMALI, do #!$%@? wafla. ale i tak: pojęczą, pojęczą