Wpis z mikrobloga

Wpadłem na pomysł stworzenia tajnej wykopowej organizacji próbującej przejąć władzę nad światem (w skrócie TWOPPWnŚ)

Zacznijmy od tego, że każdy członek będzie musiał zamienić imię na numer. Im niższy numer tym większe uprawnienia. Jestem pomysłodawcą więc ja będę numerem 1. Może nie będę najmądrzejszym prezesem ale wszystko jest lepsze od demokracji (zawsze możecie mnie zamordować). Każdy członek będzie mógł zwerbować dwóch kolejnych. Jeśli osoba którą zwerbujesz zostanie karnie wyrzucona, będziesz musiał opuścić szeregi organizacji razem ze swoim podopiecznym. Zasady rekrutacji są bardzo surowe ale dzięki temu będziemy naprawdę elitarnym gronem.

1. Korzyści

Wyobraź sobie, że chcesz ułożyć płytki w łazience i dzwonisz do fliziarza\glazurnika. Po krótkiej wymianie tajnych znaków dowiadujesz się, że również jest członkiem. Dzięki temu twoje płytki będą ułożone równo, bo Mirek będzie układał jak u siebie.
Być może jakiś członek będzie policjantem i przymknie oko na twoje przekroczenie prędkości a
Mirek strażak wyciągnie cię z płonącego budynku w pierwszej kolejności.

2 Stowarzyszenie w przyszłości

Wykop.pl jest odwiedzany przez wielu młodych ludzi. Bardzo ważne aby wyłowić ludzi z dużym potencjałem. Być może w przyszłości jeden z nich zostanie Youtuberem i będzie trzymał w garści szereg młodych dusz, które będą łykać to co w poda im nasze stowarzyszenie.
Być może któryś z nas zasiądzie w ławach sejmowych...

3. Ideologia

Celem naszej organizacji będzie wprowadzenie nowego porządku świata. Świata gdzie każdy jest wolny. Nie tylko światopoglądowo ale również gospodarczo.

4. Tajemniczy numer 0

Numer 0 jest owiany tajemnicą. Jest to człowiek/bóstwo posiadającą wiedzę absolutną. Więcej szczegółów dowiesz się na spotkaniu loży.

5. Uprawnienia numeru 1.

Jako numer 1 posiadam możliwość rekrutowania więcej niż dwóch członków. Po mojej śmierci lub abdykacji władzę przejmie numer 2. Jestem jedyną osobą mającą uprawnienia do awansowania lub wyrzucania naszych braci. Jeśli ktoś postawiony wyżej od ciebie umrze lub zostanie wyrzucony to przysługuje ci awans o jedno miejsce.

6. Finansowanie

Na początku dobrowolne datki.
Obserwując tag #tfwng jestem pewien, że wielu z was umrze w samotności. Co w tedy stanie się z waszymi piwnicami? Wydaje mi się, że handel nieruchomościami jest solidną formą finansowania grupy.

5. Problemy
Nie mogę wymyślić znaku rozpoznawczego. Czegoś co od razu zauważy każdy członek a zwykły śmiertelnik nie zwróci na to uwagi. W naszym sklepie będą dostępne naklejki na samochód ale potrzeba jakiegoś charakterystycznego uścisku dłoni.

Drugim problemem jest nazwa. Wymyślimy ją wspólnie na pierwszym spotkaniu loży.

Napiszcie co myślicie o moim pomyśle ? Najbardziej aktywni mogą liczyć na miejsce w TOP 10. Potrzebuję również szefów loży w różnych województwach.

#wykop #glupiewykopowezabawy #tajemnica #masoneria
  • 26