Wpis z mikrobloga

Hej Murki ( ͡° ͜ʖ ͡°),

Pytanie o fajny monopod do #gopro z #aliexpress. Przeglądałem tagi, ale trochę ciężko znaleźć to co potrzebuje. Coś kojarzę, że była recenzja jakiegoś, ale nie jestem pewny. Coś dzwoni ....

Pytanie czy ktoś posiada jakiś fajny monopod podobny to tego Xseries, oczywiście od #majfriendow ?

Znalazłem coś takiego link

Edit: albo coś takiego click

Może być ? Wykonanie ok ?

Generalnie ten sprzedawca jest okay ?

Dzięki !
  • 12
to chyba też można nazwać monopod.


@ukontentowany:

Saturn taki profesjonalny... wow... monopod taki inny... wow...

Monopod ma gabke (uchwyt) do trzymania rekami przy glowicy, bo dolna czesc monopodu ma byc oparta o ziemie.

Selfie stick ma gabke (uchwyt) na drugim koncu kija. Bo sie go nie opiera o ziemie, a trzyma w powietrzu.
@sylwek2k: wow ...

Dobrze, wyprowadziles mnie z bledu. Teraz jak wpisze w goglu, allegro albo na aliexpress "monopod taki prawdziwy z gabka pod glowica bo reszta ma byc oparta o ziemnie best price gopro" to mi podpowie jedyny prawdziwy monopod do gopro :))))

... Jedni monopod, drudzy selfiestick .. Raczej typowego monopodu kaiazkowego do gopro nie znajdziesz ... Chociaz nie wiem ...
Raczej typowego monopodu kaiazkowego do gopro nie znajdziesz ... Chociaz nie wiem ...


@ukontentowany:

95% monopodow konczy sie glowica z gwintem 1/4 cala (pozostale 5% koncza sie gwintem 3/8 cala). Czyli 95% TAKZE pasuje do Go Pro.

Wlasnie problem w tym, ze nie wiesz, nie znasz sie, ale starasz sie przeforsowac swoje stanowisko. GRATULUJE. Szukaj sobie co chcesz.
@sylwek2k: No to właśnie coś znalazłem co chciałem, pod mylną nazwą, ale się udało jakimś cudem i zapytałem (podając przykłady) czy ktoś taki ma na stanie i czy warto (dalej nie wiem czy masz czy nie, ale zostawmy to ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Potem wyprowadziłeś mnie z błędu, że nie szukam monopodu, tylko selfiestick'a. Teraz już będę wiedział ;) dzieki :)

Ale dalej w przykładowych linkach