Gorące dyskusje ostatnie 12h

jak #rozowepaski i wszelkiego rodzaju lunatykujące normictwo może powtarzać, że kobiety mają tak samo ciężko w życiu jak mężczyźni i też muszą się starać o seks XDDD to jest kurwa kpina XDD

poczytajcie tutaj. laska jednego dnia potrafiła dać się wyruchać 5 typom, liczba jej partnerów jest trzycyfrowa, w większości wystarczyło, że powiedziała wprost, że chce się ruchać. robiła to w pracy, w przebieralniach, pod sklepami, no wszędzie. w 9/10 przypadkach dostawała to czego chce.

przecież to nieosiągalne dla 99,99% mężczyzn. i potem się pustaki dziwią dlaczego jak kobieta ma wielu partnerów to jest puszczalska, a jak facet ma wiele partnerek to jest chadem. no kurwa, dlatego. że kobieta nie musi nic żeby mieć seks, a facet jednak musi się nagimastykować a i tak nie zawsze się uda.

https://www.wykop.pl/link/4652947/ama-z-nimfomanka/

a potem taki lunatykujący różowy powie, że jak to nie masz nikogo, wystarczy wyjść do ludzi XDD no jak masz pochwę to wystarczy.

#przegryw #stulejacontent #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (116)

Zapraszam do kolejnego dnia zabawy #mirkoangielski

Każdy kto zaplusuje ten wpis dostanie następnego dnia nowe słówko do nauki. Osoby które nie chcą być jutro wołane , niech nie plusują tego wpisu.

Jeżeli ktoś zauważył błędne tłumaczenie lub zbyt proste słowo, proszę o zgłoszenie tego w komentarzu.

Nawalił mi skrpyt do autmatycznej wysyłki, muszę nad tym spędzić jeszcze trochę czasu, żeby znaleźć przyczynę

Miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy #naukaangielskiego
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

#zdrowie #rak #nowotwory

Minął już ponad tydzień od mojego przyjazdu do szpitala. Skończyłem właśnie komplet badań i wypisują mnie do domu.

Zanim jednak napiszę co u mnie, chciałem żebyście przeczytali o moim sąsiedzie z sali. Starszy pan, JB, był już kiedy przyjęli mnie na oddział (wtorek). Mało chodził, był przygłuchy, przyjmował tlen i kontaktował (nawet ograniał obsługę telefonu). Na początku nawet zagadywał. A już w sobotę, czekałem na korytarzu 2h, aż zgodnie z procedurami mogli wywieźć jego ciało. Kto z Was jest wierzący i ma ochotę, niech zmówi za niego "Wieczny odpoczynek" (lub odpowiednik). Wiem, że to szpital i takie rzeczy się dzieją, jednak obcowanie tak bezpośrednio z kostuchą mrozi krew w żyłach (zmarł obok mnie, kiedy ze słuchawkami na uszach oglądałem film w łóżku obok, dopiero pielęgniarka która przyszła zmienić kroplówkę się zorientowała).

A jak moje zdrowie? Mam komplet badań (bez kolonoskopii bo ta okazała się niepotrzebna):
    USG jąder - czysto
    Gastroskopia - pobrane próbki wrzodu przełyku do badania
    Tomografia od szyi do miednicy - wniosek z opisu: rozsiana chorobą nowotworową że startem w przełyku (zajęta wątroba i prawa nerka).

Tak, czeka mnie najprawdopodobniej dłuższa napierdalanka z rakiem (czy czymkolwiek to jest). Lekarz w szpitalu, mówił, że to stadium już nieuleczalne, ale po szybkich konsultacjach z onkologami wiem, że w szpitalu muszą nastawić cię na najgorsze, żeby potem było lepiej. Czekamy na histopatologię i opinię specjalistów od leczenia. Dzięki mojej kochanej żonie od jutra zaczynam maraton konsultacji z uznanymi profesorami i chirurgami specjalizującymi się w takich przypadkach. Mamy też kontakt do Wieliszewa, w którym pewnie będziemy chcieli mnie leczyć (chyba że któryś z profesorów weźmie mnie na Banacha lub Wawelską). Na razie psychicznie się trzymam, choć pewnie pójdę na konsultację do psychologa, żeby upewnił mnie w przekonaniu, że powinienem iść z podniesioną przyłbicą i pieśnią bojową na ustach.

A jaka to pieśń bojową? Pamiętam te wszystkie artykuły o puszczaniu muzyki klasycznej dzieciom w brzuchu matki. Zastanawiałem się czy nie pierdolnąć rakowi sesji z Judas Priest, żeby się wziął i zawinął xD

Będę dalej pisał jak wygląda moja walka (a zamierzam ją wygrać jak trener Złotek Andrzej Niemczyk: "to rak nie wytrzymał ze mną"; chociaż może nie będę na wszelki wypadek palił tyle cygar i pił tyle whisky). Do dalszych wpisów dodam swój tag, który możecie wybrać w ankiecie, także zawołam jeszcze raz (chyba że chcecie być też wołani).
    pokaż całość

odpowiedzi (225)