Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  XD szperając po dysku odkopałem stare zdjęcia jak jeszcze byłem jebanym grubasem, i zdecydowałem się nimi podzielić bo w sumie czemu nie, może kogoś zmotywuję aby przestał wpierdalać
  #dieta #odchudzanie #przegryw i trochę #pokazmorde #chwalesie #nsfw

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Cześć Kochani,

  kilka tygodni temu Wykopowicz @prosile opublikował wpis, w którym informował o dość trudnych warunkach małych pacjentów dziecięcego oddziału onkologicznego w Poznaniu (╯︵╰,)

  Wspólnymi siłami pociągnęliśmy temat dalej i zorganizowaliśmy dla Was AMA, w którym na Wasze pytania odpowie pan Profesor Jacek Wachowiak pracujący na co dzień w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Poznaniu, a od 2003 roku także kierownik II Katedry Pediatrii UM w Poznaniu. Pan Profesor to nie tylko wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu, to również osoba od lat zaangażowana w temat budowy nowoczesnej kliniki dla chorych dzieci, miejsca skutecznej profilaktyki i godnego pobytu dla dzieci i ich rodziców.

  Wsparcia w AMA udzieli również Stowarzyszenie Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej @DzieciakiChojraki a także Wykopowicz @prosile który początkowo był pacjentem oddziału, a teraz wrócił tam - spełniając swoje marzenia - jako student medycyny! :-)

  AMA odbędzie się 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 12:00. Porozmawiamy o raku, o chorobie, o tym gdzie szukać wsparcia i pomocy, o tym co robić gdy zachoruje nasz bliski, o leczeniu, o małych pacjentach i walce jaką przyszło im stoczyć. Liczymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań! Temat nie jest prosty, ale wierzymy, że AMA będzie niezwykle ciekawe!

  #ama #wykop #bialaczka #rak #onkologia #dzieciakichojraki
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Ostatnia część trylogii moich wpisów 1 2

  pokaż spoiler Niestety, gość był słupem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Poszedłem pod ten adres, otworzyła żona i była zdziwiona, mówiła że to jej mąż alkoholik i pewnie ktoś mu ukradł dokumenty, bo ona nic nie wie, a on pije i tutaj w ogóle nie mieszka tylko po drugiej stronie miasta i jego stan zewnętrzny raczej nie pozwala na to, aby wystawił cokolwiek na Allegro.
  Szkoda tylko jego rodziny, bo będą mieć pewnie przejebane
  Byłem na policji, w czwartek mam przyjść ponownie.
  Ehhhh na kij ktoś w ogóle to robi (╯︵╰,)
  No i Zbook od HP poszedł się walić (╥﹏╥)
  #allegro #januszebiznesu #bekazpodludzi #gownowpis #zalesie
  @allegro_pl liczę na was soł macz nie zawiedźcie mnie tym razem i zadziałajcie asap
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)