Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejna gówniana sesja. Gram dopiero niecałą godzinę a już prześladują mnie flushe. 2 razy był rainbow na flopie i 2 razy poległem bo typy złapali flusha :| Raz z KK a raz z AK w plecy :| Jak żyć? Dobrze że weekend się zbliża to będę miał inne zajęcia niż poker, trochę odpocznę i jak wrócę to mam nadzieję że karta się odwróci.
#poker
  • 8
@teeel: ziomeczki, ja rozumiem frustracje, ale przeanalizujcie sobie te ręce, zasięgi przeciwników i jeżeli według was zagraliście dobrze to nic tylko się cieszyć... nie można być result oriented..
@janekrak: grałem dobrze, ale trochę można się #!$%@?ć jak 2 sesja pod rząd jest taka, mam dziwne uczucie teraz nawet z najlepszą ręka że ktoś i tak mnie wystackuje i boje sie stawiać, jeszcze nigdy nie miałem takiego uczucia, ale to wszystko przez tak dużą ilość przegranych z zajebistymi układami w tak krótkim czasie :(
@teeel: Jak najbardziej to rozumiem.. rozumiem ze grasz cashe? Ja bardziej mtt, a tam jest spora wariancja i ze sporego plusa (mniej lub bardziej przypadkowego) wiem, że robie postępy a ostatnie 50 BI utonęło nawet nie wiem gdzie... Nie wiem czy słuchałeś/oglądałeś treningi lecha rumskiego? Typek gra w omahe, ale bardziej jest psychologiem sportowym i potrafi spoko argumentami przemówić do rozumu, że człowiek nie przejmuje się tak przegranymi rozdaniami. Bardzo polecam