Wpis z mikrobloga

Hejo Mirkowie i Mirkówny ;) #gadzibastio z #wykopowypupil wraca! :)

Dwa dni z rzędu miałam okazję "pobawić" się latającymi szczurami. Wczoraj dostały ode mnie pod wieczór troszkę mącznika, to nakręciłam filmik, bo jedza przekomicznie... ;D Filmik długi, ale słodki, wiec oglądać!:D

Mirek i Mirabelka kontra mącznika

Plus dzisiejsze nagranie, jak Mirek zajada się borówkami ;D

O takie przesłodkie

Dzisiaj przerabiałam im klatkę, godzinka zabawy i gotowe. Nie zrobiłam zdjęć, bo i po co ;D Za to jak o 17 wyłożyłam lotkom żarcie, to w trzy sekundy się Mirek uaktywnił;D Prawdopodobnie bardzo lubi awokado. Jak na razie dupki jedzą sto razy lepiej ode mnie, bo taka różnorodność warzyw i owoców, to ja przez całe życie nie zjadłam ;D Najlepiej im wchodzi batat, borówka, gruszka, awokado, melon, a nie przepadają za jabłkiem, marchewką i innymi "standardami".

Tak czy inaczej, troszkę zdjęć Mirkowi popstrykałam dziś;)

>>KLIK>> - pełne, gryzące uzębienie
>>KLIK>> - dla mącznika albo świerszcza jest w stanie wychylić się tak, że jedną łapką trzyma się domku, dwie wiszą i jedną trzyma mącznika... kaskadery!
>>KLIK>> - dzisiejsza dietka - batat, borówki i awokado
>>KLIK>>
>>KLIK>> - KOCHAM te łapki <3
>>KLIK>> nooo czeeeeść ()
>>KLIK>> - wąch wąch :D
>>KLIK>> - największe oczy we wszechświecie
>>KLIK>> - to to nawet ma źrenice
>>KLIK>> - tak, mocno drapie

Poza tym - po ostatniej napaści @Gravedigger na lotopałanki, były raczej niechętne do kontaktów z ludźmi, ciągle tylko krzyczały na mnie, jedna nawet mnie dziabnęła. Jednak jedyny Mirek dzisiaj wlazł mi na ręce i to bez większych przeszkód. Pierwszy raz, od kiedy mam go na rękach (czyli jakiś szósty raz w życiu?) mnie nie osikał ;D Mam wrażenie, że nieco się oswaja ;D Dzisiaj za to, jak wlazł mi na rękę, to od razu siup! I zaczął biegać po całej mnie. Śmieszne, bo są BARDZO szybkie i jak chciałam zrobić zdjęcie na nodze, to już siedział na głowie, później na tyłek i na buta. jedna sekunda ;D

>>KLIK>> - dzieńdobry, zastałem Jolkę?
>>KLIK>>
>>KLIK>>
>>KLIK>> - nie, ostrzej się nie da;D
>>KLIK>>

Już nie mogę się doczekać streamowania tych małych gnojków no ;< tak bardzo bardzo baaaaaaardzo chce na nie patrzeć w nocy ;D

Fanpage - Strona - Allegro

#gadzibastion #wykopowypupil #lotopalanka #lotka #agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #kameleon #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Hejo Mirkowie i Mirkówny ;) #gadzibastio z #wykopowypupil wraca! :)

Dwa...

źródło: comment_WKp6zfXmB6tjb5lBZ9d3BjZrHn9eVPq7.jpg

Pobierz
  • 51