Wpis z mikrobloga

@Renton: Bez przesady wielkich niedomówień nie było. :)

Co do samego meczu nie postawił bym pieniędzy na Anglików, Australia wygląda bardzo dobrze - moim skromnym zdaniem najlepiej spośród wszystkich drużyn pucharu świata. No ale i na nich jest sposób - przede wszystkim 'złamać' Pococka, a później jakoś pójdzie. :)
Tak czy siak mecz trzeba zobaczyć!
@Kristof7: Ja dopiero ostatnio zacząłem interesować się rugby. Mam już dość tych kastratów w piłce nożnej, aczkolwiek #united zawsze w moim sercu! Tak jak mówisz mecz trzeba zobaczyć, ja pozostaje neutralny.
@Renton: Ja piłką również się interesuję i to bardzo. Z rugby jest problem co do transmisji w naszym kraju i przez to trzeba trochę się namęczyć z oglądaniem. Ale polecam, wieloma rzeczami porównując do piłki nożnej można się pozytywnie zaskoczyć.
@Kristof7: Musze poczytać o zasadach albo u siebie z angolami pogadać co i jak z regułami. To co wyciągnę z obserwacji to moje (tak właśnie poznałem zasady piłki nożnej), ale w rugby to jednak chciałbym szybciej w to wejść, żeby bez wstyd w pubie porozmawiać.
@Renton: Polecam porozmawiać. Zasady są na pierwszy rzut oka dość skomplikowane ale jak się wgryziesz i wytłumaczy ci ktoś kto dobrze ogarnia to szybko złapiesz o co chodzi.