Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Eh, muszę to zrobić. To Podgrodzie mnie dobija. Obiecują glejt od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem questa, kasuję z dziennika. Zobaczymy co Wielebny na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą w tej wiosce która bez niczyjej pomocy da sobie radę z barghestami, ghulami i utopcami, bo reszta to albo starcy, albo niedoświadczone osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój depozyt w karczmie i wypadam z tego gówna zwanym Podgrodziem. Po 16 opiszę wam co i jak.
  #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie #wiedzmin #gry
  #korposwiat
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Małe marzenie sprzed lat spełnione - dotarłem na Malediwy (ʘ‿ʘ)

  Spędzę tu kilka dni, ale przede mną jeszcze Singapur, Malezja, Wietnam i na koniec pare dni w Tajlandii. Zapraszam na FB i IG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jestem na jednej z lokalnych wysp, dość blisko stolicy - Dhiffushi, z widokiem na pobliski resort ;) trochę zdziwiło mnie, jak tanio jest na miejscu - znajomi byli w tym samym miejscu rok temu i nastawiłem się na obiad w cenie ok 10$, tymczasem trafiłem do lokalnej knajpki, gdzie naprawdę pyszne jedzenie kosztuje 10-12... ale złotych :)

  Malediwy są dostępne w cenie przeciętnych wakacji za granicą, jeśli ogarniesz w rozsądnej cenie lwią część kosztów, czyli bilet lotniczy.

  Za kilka-kilkanaście dni będzie gotowy wpis na temat organizacji wyjazdu na Malediwy - jeśli chcesz, żeby Cię zawołać, zaplusuj komentarz :)

  #zwtravel

  #podroze #podrozujzwykopem #malediwy #earthporn
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)

 • odpowiedzi (13)