•  

#windowsphone
    Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to wojna między google i microsoftem się zakończyła. Co w związku z tym?
    Na pewno dobrze dla użytkowników. Ms tworzy aplikacje na androida, będą preinstalowane na urządzeniach z których ms podpisał umowę. A co ze strony Google? Stworzy swoje aplikacje na windows'a! Pewnie bedą to aplikacje uniwersalne, tak by użytkownicy PC'tów z nich mogli korzystać. Moim zdaniem korzystne dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Cronox
    •  

@wypokowy_hazardzista: Ms tworzy na androida masę aplikacji. Mówi się o tym, że google ma robić coś na wp, ale tylko mówi. Jakieś potwierdzenie? Były przecieki, że google coś pokaże na wczorajszej konferencji i nic. Nawet M$ jak wspominał o universal apps to zaznaczył Facebook, Instagram itp., brak googla.

+: mgr_rybak, o.......o +1 inny
    •  
      F......n

+1

@wypokowy_hazardzista: Źródło tych informacji?

+: Marmite
    •  

@lolens: Zrobi. Jeśli chodzi o potwierdzenie to pewnego pewnego źródła nie mam ;d Chodziło o aplikacje społecznościowe w odnowionej wersji. Portale o tym pisały ostatnio ale fakt to była plotka. Jednak dlaczego wcześniej Google nie zrobiło aplikacji dla windows phone? Mogą być dwa powody: Bali się, a drugi: Platforma była za mało popularna... Teraz, gdy mają możliwość dostarczenia takich usług nie tylko dla użytkowników windowsa mobilnego ale i na pc w formie aplikacji uniwersalnej, myślę, że pomyśleli o tym na poważnie...
      @Freekson: Gdy wpiszesz w Googlach "aplikacje google na windows 10 mobile"ale jak napisałem to nie musi być prawda, chociaż byłoby to na tyle opłacalne dla nich, że myślę, że zrobią te aplikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: japan13
    •  
      F......n

+2

Gdyby cos było na rzeczy to wczoraj by o tym wspomnieli. Obejrzałem całą konferencję o nic. Google ma dużo więcej do stracenia niż MS więc nie sądzę, ale chciałbym się mylić.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem tolerancyjny, ale uważam, że PSBJ+ (programiści Perl, SQL, Bash, JS, i innych nieobiektowonormatywnych języków) nie powinni obnosić się z tym i epatować w miejscu pracy/uczelni. Nie obchodzi mnie co wyprawiają w swoich repozytoriach, ja im do edytora nie chcę zaglądać, ale powinni to zostawić dla siebie. Uważam, że nie powinni mieć dostępu do najmłodszych programistów, gdyż mogą im zepsuć edukację programistyczną już od podstawowego poziomu swoimi złymi praktykami. Czy widzieliście, żeby jakiś programista C/C++ obnosił się tym co robi ze swoimi pointerami? Czy programiści Javy chwalą się swoimi wyjątkami? Czy normalny programista pokazuje publicznie swoje sesje w debuggerze? NIE! Zresztą założę się, że sporo takich programistów PSBJ+ wcale nie są miłośnikami tych języków, po prostu są grubo opłacani przez zagraniczny kapitał, żeby wytworzyć modę na te obrzydliwości! Precz z "undefined"! Precz z niejawnymi rzutowaniami! Precz ze znaczącymi spacjami! Precz z zagnieżdżonymi zapytaniami!

KLASA I DZIEDZICZENIE – NORMALNE KODZENIE!

#pasta #heheszki #programowanie
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

20 plusów i ta metalowa rurka zaśpiewa tango
    #gownowpis #pdk

odpowiedzi (44)

Mam w Wietnamie koleżankę, która dobrze sobie radzi w powtarzaniu po polsku. Pomyślałem, że mógłbym nagrać jak mówi kilka kultowych zdań z inwokacji Zbigniewa Stonogi. Chcielibyście? A moze coś innego?

#wietnamwpjoterze #stonoga #wietnam #emigracja #jezykpolski #jezykiobce #heheszki #pytanie pokaż całość

odpowiedzi (31)