•  

#windowsphone
    Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to wojna między google i microsoftem się zakończyła. Co w związku z tym?
    Na pewno dobrze dla użytkowników. Ms tworzy aplikacje na androida, będą preinstalowane na urządzeniach z których ms podpisał umowę. A co ze strony Google? Stworzy swoje aplikacje na windows'a! Pewnie bedą to aplikacje uniwersalne, tak by użytkownicy PC'tów z nich mogli korzystać. Moim zdaniem korzystne dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Cronox
    •  

@wypokowy_hazardzista: Ms tworzy na androida masę aplikacji. Mówi się o tym, że google ma robić coś na wp, ale tylko mówi. Jakieś potwierdzenie? Były przecieki, że google coś pokaże na wczorajszej konferencji i nic. Nawet M$ jak wspominał o universal apps to zaznaczył Facebook, Instagram itp., brak googla.

+: mgr_rybak, o.......o +1 inny
    •  
      F......n

+1

@wypokowy_hazardzista: Źródło tych informacji?

+: Marmite
    •  

@lolens: Zrobi. Jeśli chodzi o potwierdzenie to pewnego pewnego źródła nie mam ;d Chodziło o aplikacje społecznościowe w odnowionej wersji. Portale o tym pisały ostatnio ale fakt to była plotka. Jednak dlaczego wcześniej Google nie zrobiło aplikacji dla windows phone? Mogą być dwa powody: Bali się, a drugi: Platforma była za mało popularna... Teraz, gdy mają możliwość dostarczenia takich usług nie tylko dla użytkowników windowsa mobilnego ale i na pc w formie aplikacji uniwersalnej, myślę, że pomyśleli o tym na poważnie...
      @Freekson: Gdy wpiszesz w Googlach "aplikacje google na windows 10 mobile"ale jak napisałem to nie musi być prawda, chociaż byłoby to na tyle opłacalne dla nich, że myślę, że zrobią te aplikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: japan13
    •  
      F......n

+2

Gdyby cos było na rzeczy to wczoraj by o tym wspomnieli. Obejrzałem całą konferencję o nic. Google ma dużo więcej do stracenia niż MS więc nie sądzę, ale chciałbym się mylić.