Wpis z mikrobloga

Widzę, że #dziambor i reszta leni śmierdzących co im się podpisów nie chce zbierać zaczyna się przylizywać do #korwin. Powiedzmy sobie wprost, #arturdziambor #piotrnajzer i wspomniany Tomasz „dzień rumuna” Dalecki nie potrafią nic absolutnie zrobić i mają dwie lewe ręce do wszystkiego a przy okazji dobrze wytrenowane łokcie do rozpychania się.
Żaden z nich pożytek jak się okazuje. Nawet jak przejdą do #partiakorwin to będą pierwsi do list wyborczych ostatni do zbierania podpisów czy jakiejkolwiek roboty. Oni są od atencji, reszta jest od roboty.

Podsumowując: @artur-dziambor okazuje się być porażką wielką a mało wartościowym wolnościowcem. Kompetencje mierne i mizerne – co pokazał chociażby w Tak Czy Nie gdzie dał się ostro ośmieszyć nie umiejąc się obronić przed atakami dotyczącymi budżetu.

#knp #4kuce #2zdrajcy
franekfm - Widzę, że #dziambor i reszta leni śmierdzących co im się podpisów nie chce...

źródło: comment_b7SOCCN0zEaEZk4IevXQaEfWa1usHwpD.jpg

Pobierz
  • 16
kocham twoje wpisy, jeden wielki ustawiczny ból dupy xD ale zasadniczo masz racje


@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: bo mnie wku… taki stan rzeczy, tylko odsuwa w czasie normalne zmiany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zostają mi jedynie gorzkie żale i bul dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)