Wpis z mikrobloga

@Skibil: Niestety w większości przypadków zakładamy "maskę". Przykład Robin Williams, do dramatów z jego udziałem takich jak boulevard (2014) który wyszedł w tym samym roku co zmarł. Sądzę, że nawet nie przygotowywał się do roli, ci ludzie na planie nawet nie domyślali się że ma depresje, myśleli pewnie, że po prostu dobrze gra ,a on po prostu nie udawał.

Taka moja mała teoria. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PiersiowkaPelnaZiol - @Skibil: Niestety w większości przypadków zakładamy "maskę". Pr...

źródło: comment_LM2gquQZufFcJ4uuaxXM9X4KN6zCfS0u.jpg

Pobierz
@Melegan: z zaburzeń biochemii mózgu. Depresja to nie jest "smutno, bo mam problem", choć problemy mogą prowadzić do rozwoju depresji poprzez właśnie tej biochemii mózgu zachwianie. Człowiek w depresji może nie mieć żadnych zmartwień, mieć wszystkiego pod dostatkiem, ale nie potrafi odczuwać przyjemności. Wyobraź sobie, że twoje ulubione dania nagle tracą dla ciebie smak, bo masz uszkodzone kubki smakowe. Tak samo człowiek w depresji ma zaburzone funkcjonowanie mózgu i nie potrafi
@Papercat: Czyli niemal co drugi bogacz ma zaburzenia w mózgu? Co chwila można przeczytać że obrzydliwie bogata osoba ma depresje ewentualnie się po prostu zabiła. Nie wydaje mi się zatem żeby wszyscy byli chorzy.